Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam csalja apamat kb 3 eve....

Anyam csalja apamat kb 3 eve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
osziasztok . egy 17 eves srac vagyok.. nmtudom mit mondjak erol. gondoltam ra hogy felhozom itthol , csak aza baj hogy keresztanyumek apam hazaba laknak ,es nm akarok kirakni oket.. nmreg csunyan osszevesztem anyammal , es mondott egy ollyat hogy baratnom tobbet nm lephet bealakasba..igazabol meg aznap volt nalam baratnom es anyam nem mondott semmit.. de nagyon is elgondolkoztam azon hogy haobeleszol az en maganeletembe en miert ne az ovebe...szal tanacsokat varok..
2011. jún. 30. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha csalja is, szerintem az ő dolguk, intézzék el egymás között.
2011. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Semmit ne tegyél.Semmi közöd egy felnőtt ember életéhez.Az,hogy beleszól az életedbe az pedig azért van,mert a gyereke és még kiskorú.
2011. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

első tanács: vegyél elő egy helyesírási könyvet és gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj

másodsorban: ha édesanyád csalja apukádat annak nyilván oka van, nem lehet jó a házasságuk, ezt nekik kell(ene) megoldaniuk

2011. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
azt azért meséld már el, hogy mi köze van a sztorihoz annak, hogy a keresztanyásék az apád házában laknak? és hogy te milyen alapon raknál ki bárkit is apád házából?
2011. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Először is, figyelj oda a suliban nyelvtan órán, de komolyan, szinte érthetetlen az egész. Másrészt meg, bármi is van anyukád "szerelmi" életlével, az az ő dolga, amíg téged rendesen felnevel. Legalább is egyelőre.
2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Majdnem felnöttkent szerintem nem etikus beleszolni masok eletebe. Nem erzed kicsit gyerekesnek, hogy "akkor beköplek apunak" ?

Anyaddal beszeld meg szerintem azt, hogy mit erzel, amikor ilyeneket mond.

2011. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom úgy értette hogyha szólna a szülei külön költöznének és nem gondolom hogy az apukája albérletbe menne mikor ott van a saját lakása amiben a keresztszülők élnek.
2011. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A harag rossz tanácsadó!

Ha ennyire törődnek egymással a szüleid, hogy nem veszik észre a kapcsolatukban beállt változásokat, akkor ezt az állapotot "helyesnek" is tekinthetjük.

Jelen állapotodban ki vagy szolgáltatva, - nem javasolt az információ megosztása, mert annyit érhetsz el általa, hogy elmérgesedik otthon - akár tettlegességig is - a hangulat, és bármilyen meglepő, nem csak anyukád, hanem apád is ellened fog fordulni.


Javaslat:

Tanulj tisztességgel, becsülettel!

Szerezz minél hamarabb egy végzettséget, amivel el tudsz helyezkedni!

Keress egy munkahelyet!

Ha ezzel meg vagy, adott a lehetőséged arra, hogy önállósíthasd az életedet, függetlenné tudsz válni a szülői háztól.


Semmiképpen nem javaslom, hogy informáld apádat, mert Magaddal tolsz ki, - s ha nem veszi észre magát az öreg, akkor meg is érdemli, hogy felszarvazzák.

2011. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
3 éve csalja? Hát ha most szólsz, akkor vagy rád haragszanak meg,hogy eddig hallgattál, vagy apád is tudott róla.
2011. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Az apukàd hadd kapja el, és ki tudja lehet, hogy tud is róla. Szerintem ez a stàc nem magyar azért ir igy.
2011. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!