Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám csalja apámat mit tegyek?

Anyám csalja apámat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez csak rájuk tartozik,de bennem egy világ dőlt össze,nem tudom elhinni hogy ez a mi családunkban is előfordulhat Valahogy lelkileg bánt.
2011. júl. 17. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%

Semmit!

De komolyan mondom, ne avatkozz bele!

2011. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
honnan vagy biztos benne?:O
2011. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedben leültetném anyámat négyszemközt és elbeszélgetnék vele erről. Miért , mióta csinálja, stb... És hogy hagyja abba. Ha nem, szólsz apukádnak, mert joga van tudni róla... Valami ilyesmit lehetne...
2011. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Valóban ne avatkozz bele. Lehet, hogy olyan dolgokat tudnál meg, amik lelkileg sokkal nagyobb sokkot okoznának a mostaninál. Teljesen megértelek, hogy egy világ dőlt benned össze. De az ember amúgy sem foglalkozik behatóan a szülei házaséletével, próbáld meg ezt úgy kezelni, mint annak a részét. Nem tartozik rád.
2011. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

akkor egy másik kérdés megáll egy autó a hz előtt a fiainak annyit se mod hogy búúú majd 3 óra mulva hazajön egy csokor rózsával utána meg hazudozik apámnak


elképzelni se tudom hogy honnan szettem ezt a kérdést

2011. júl. 17. 19:48
 6/23 A kérdező kommentje:
19/F
2011. júl. 17. 19:49
 7/23 anonim ***** válasza:

19:44-nel értek egyet, ugyanis ha kiderül (márpedig 1x kifog), akkor apudban is egy világ fog össze dőlni, és te is hibás leszel, mert nem szóltál. Persze nem mondom, hogy egyből hozzá rohanj, de beszélj anyuddal, lehet, hogy helyrehozható a házasságuk, csak fáradozni kellene. És amit maguktól nem akarnak, talán megteszik, ha te "finoman" kényszeríted őket.

Tudom, sok olyan választ fogsz kapni, hogy "semmi közöd hozzá", "ne avatkozz bele", "nem a te dolgod!", de igenis a te dolgod, mert te tudsz róla, és szerintem kaptál már annyit a szüleidtől 19 év alatt, hogy az őszinteségeddel viszonozd. Ha emiatt esetleg elválnak, akkor már halálra volt ítélve a kapcsolat, de láttam (különbség csak annyi volt, hogy az apa csalta az anyát).

2011. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

* olyan esetet, ahol ez hozott helyre mindent

(Bocs, valamiért nem küldte el.)

2011. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Talán azért csinálja az egészet, mert esetleg a papádat akarja féltékennyé tenni! Talán eljött az idő, hogy a papa észrevegye, hogy egy nővel, egy feleséggel és nem csak háztartási alkalmazottal él együtt. Az "elhanyagolt" nők esetenként szoktak ilyesmi csalit bevetni. De akkor sem a te dolgod ezt "elrendezni"!
2011. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
48%

Persze, nyilván a férj hibája, hogy félrekúr az asszony, kedves utolsó. :)

Szerintem igenis van beleszólásod a dologba. Beszélj anyukáddal, és ha nem juttok dűlőre, mondd meg apukádnak.

2011. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!