Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bármi bajom van magamban kell tartanom. Nem tudom elmondani senkinek mert még a legjobbnak hitt barátaimban is csalódtam. A szüleimre (apára számíthatnék de vele ilyenekről nem szoktam beszélni), tesómra nem számíthatok. Szerelmem meg nincs. Ha meg nappal "véletlenül" elsírom magam az rajtam nagyon látszik és anya addig nem hagy békén ameddig el nem mondom, hogy miért (olyankor kitalálok valami kamuszöveget). Én meghallgatok bárkit (akár egy idegent is) engem meg nem hallgat meg senki. Csak beszélnek a barátnőim is a barátságról, de a mikor szükség lenne rájuk egyik sincs sehol, én meg legyek ott mindig. Lehet, hogy hülyeség de én minden bajomat a kutyámnak mondom el, talán ő ért valamit. Utálom, hogy magamban, sötétben amikor nem lát senki akkor kell kisírnom magam de akkor sincs ott senki aki megvigasztalna vagy valami, pedig néha jól esne. Még ha tudom előre, hogy csalódni fogok akkor is belemegyek hülyeségekbe és a végén megint csak nekem lesz rossz. Mit csináljak?

14L


2011. jún. 30. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Tipikus rinyálós kamasz vagy, majd kinövöd.


Anyád megkérdezi, hogy mi a baj, te meg kamuzol. Ezek után milyen segítséget vársz?

2011. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyám rohattul nem értené meg. Ha meg elmondanám neki az igazat akkor az lenne h milyen hülye vagyok vagy leszarná magasról
2011. jún. 30. 15:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindent túl bonyolítotok. Majd kinövitek.:)
2011. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én szerencsésnek érzem magam, anyának mindent el tudok mondani, és meg is ért. Próbáltál már beszélni a gondjaidról a tiednek? Biztos nem értene meg? Mégis mi a gond, hogy nem tudna segítene rajtad? Milyen típusú a problémád? 15L
2011. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindent túlbonyolítok. Nagyanyám idegileg tönkreteszi anyámat is meg apámat is, anyám már így is ki van készülve egyéb dolgok miatt, a nővéremmel nem jövök ki jól, a bátyámat majdnem elveszítettem, apával alig találkozok mert sokat dolgozik, a barátnőim leszarnak magasról, a legeslegjobb barátnőm 600-700km-re lakik tőlem, a másik 400km-re, az utóbbi 2 hónapban 2 jó ismerősöm meghalt.
2011. jún. 30. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Senkibe nem bízhatsz, csak a családba. honnan gondolod, hogy anyud nem érti meg? Ő is volt kamasz, hasonló problémái neki is lehettek. Ne kamuzz semmit! Hanem fogd meg a kezét, és mond neki hogy szeretnél vele komolyan beszélgetni, mert problémáid vannak. Nyugodtan sírd el a problémáid, a sírás nem szégyen. Vagy ha nem megy szóba,( mert annyira sírsz ) akkor írj levelet neki. Átadod, és ott vagy vele amíg elolvassa.

Hidd el, a legjobban csak is Ő fog megérteni, és csak is Ő fog támogatni.

Ne feledd, hogy Ő hozott a világra, a szeme fénye vagy, és ha az egész világ téged gyűlöl, és követ dobna rád, Ő akkor is ott lesz melletted!

2011. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne hurrogjátok le szegény lányt!

Ezek valóban komoly gondok, mert számára komolyak. Nem könnyű kamasznak lenni, pláne, ha nincs kivel beszélgetnie a saját gondjairól!

Amikor elkezdődik a suli, keresd meg az iskolapszichológust! Az egyik barátnőmnek sokat segített!


21L

2011. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Amúgy, én naplót írok kb 3 éve, szerintem ez is jó, de nem kárpótolja az igazi beszélgetéseket.
2011. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 15:48, ne beszélj már ennyire irreálisan. A leányzó nem véletlenül nem akar beszélni az anyjával... Attól, hogy hitegeted, nem fog megváltozni a kapcsolatuk.

A párom anyja hasonló. Nem tud a fia beszélni vele semmiről, mert vagy nem érti meg, vagy nem érdekli, és csak veszekedés lesz belőle. Nem minden szülő olyan, akivel bármit meg lehet beszélni.

Olyan tanácsot adj, amivel tud mit kezdeni szegény lány...

iskolapszichológus pl jó ötlet, ők általában rendesek és tényleg segíthetnek

2011. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15:57.


Szerintem majd a kérdező eldönti mit szeretne és mit nem. Amit írtam, egy jó tanács. Van akinél beválik van aki meg lesz.rja. A tények akkor is tények maradnak, és az anyja mindig mellette áll történjen bármi.

Nem hinném hogy a kérdező olyan családban élne, akik lesz.rják a saját gyereküket.....

2011. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!