Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hordja a nejem a balcsuk...

Miért hordja a nejem a balcsukloján piros, cipőfüzöhöz hasonlo fonalat, mire kell emlékezni, ez olyan, mint a zsebkendön a csomo?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A nejed? Akkor miért nem tőle kérdezed?! O.o
2011. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a feng shui szerint energiát ad. Volt 'anyósom' hitt minden ilyen furcsaságban, ő még a wc lehúzójára is ilyeneket aggatott:D
2011. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerencsét hoz
2011. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akik a kabbalah tanításait követik, azok hordanak ilyet.
2011. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem kérdezted meg tőle?
2011. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bulgáriában tavasszal szokás piros fonalat/karkötőt hordani, de azt az első rügyező fára/virágra rá kell kötni, szóval ő biztos nem azért hordja :)
2011. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy a rontástól védi a viselőjét.Nekem nagymamámék a kisbabám csuklójára akarták kötni ezzel az indokkal.Én meg bunkó voltam,hogy nem hiszek benne.
2011. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igy igaz a rontástól véd meg, ha valakit sok hamis rosszakaró ember veszi körül pl, illetve szerencsét hoz.


Igaz én nem hiszek az ilyenbe egyáltalán, mert vallásos vagyok.

2011. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kérdem meg a nejemtöl,mert közben elváltam,de még mindig hordja!én azt hittem,hogy szeretetfonal,vagymi,mindig "kéznél"van,csak elég rá nézni és eszébe jut a nös/családos/barátja,akivel talizott 2honapig,mire véletlenül rá jöttem,
2011. júl. 1. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!