Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös fürdő probléma. Most...

Közös fürdő probléma. Most tényleg én reagálom túl, és ez a normális minden családnál?

Figyelt kérdés

Eddig külön fürdőszobám volt az emeleten, ahol a szobám is van. Most ki kell cserélni a csempét, meg még nem tudom kit kell vele csinálni, mindegy.

A lényeg az, hogy így ugyebár a lenti fürdőt kell használnom. De a család többi részének az a normális, hogy nem csukják be az ajtót fürdésnél. És leszólnak engme mindig, amikor becsukom..

A másik meg az, hogy nem szokásuk kopogni. Ha wc-n vagyok, ha fürdök, mindig bejönnek.. És van, hogy fürdök, ők meg szó nélkül nagy wc-znek!!


Én egyáltalán nem vagyok ehhez hozzászokva. De most ez normális és csak én reagálom túl (szerintük ez így van)?


16/L


2011. jún. 30. 19:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Ez tök nem normális dolog! Fú...

Bezárni nem tudod az ajtót? Vagy odatolni valamit, amíg lefürdesz? Ez olyan izé..

2011. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem az sem elég ha becsukom az ajtót, én be is szoktam zárni.
2011. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nekem még az is nehéz, hogy be kell csukni, mert nagyon klausztrofóbiás vagyok, 5 percnél többet képtelen vagyok eltölteni zárt helyen. Fent sosem kellett becsukni, elvégre csak én jöttem fel ide.


Kulcs nincs sajna

2011. jún. 30. 19:46
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sem tetszene. Nem is értem, hogy hogy tudnak emberek olyan lakásban élni, ahol a WC a fürdőben van! O.o
2011. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Legalább ne jönnének be. Ráadásul kb 5 perc alatt lezuhanyzom... Szóval nem is órákat töltök a fürdőben.
2011. jún. 30. 19:50
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Fürödj éjszaka, mikor már mindenki lefeküdt, vagy korán reggel.
2011. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Van ahol normális. Az egyik barátnőmék is csinálják és nekik teljesen megszokott dolog.

Viszont az alap dolog, hogy tiszteletben kell tartani a másik embert. Ha nem szeretné, hogy valaki bejöjjön, akkor nem mennek be. (Rám se nyitottak soha mikor ott voltam)

Szerintem szólnod kéne emiatt, ha ezt eddig nem tetted volna meg.

2011. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szóltam már.

Amúgy meg is beszéltem velük, hogy ki mikor megy, és hogy nekem mikor kell a fürdő. De falra hányt borsó volt az egész....

2011. jún. 30. 19:54
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Túlreagálod a fenét.

Már meg ne haragudj, de ez a részükről élég nagy illetlenség.

2011. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Szerintük normális...

4 éve van saját fürdőszobám, de emlékszem, előtte én is ilyen voltam, hogy lazán bementem bármikor...

2011. jún. 30. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!