Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös fürdő probléma. Most...

Közös fürdő probléma. Most tényleg én reagálom túl, és ez a normális minden családnál?

Figyelt kérdés

Eddig külön fürdőszobám volt az emeleten, ahol a szobám is van. Most ki kell cserélni a csempét, meg még nem tudom kit kell vele csinálni, mindegy.

A lényeg az, hogy így ugyebár a lenti fürdőt kell használnom. De a család többi részének az a normális, hogy nem csukják be az ajtót fürdésnél. És leszólnak engme mindig, amikor becsukom..

A másik meg az, hogy nem szokásuk kopogni. Ha wc-n vagyok, ha fürdök, mindig bejönnek.. És van, hogy fürdök, ők meg szó nélkül nagy wc-znek!!


Én egyáltalán nem vagyok ehhez hozzászokva. De most ez normális és csak én reagálom túl (szerintük ez így van)?


16/L


2011. jún. 30. 19:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%

Ha jól értelmezem, akkor akik lepontoztak, azok élvezik, ha sz*rnak mellettük, amikor ő fürdik?? Váljék egészségükre!


Ugyan nem én pontoztalak le , de sejtem mi lehet a lepontozók problémája. Tudod sokan kis lakásban élnek ahol nincs hely külön wc-nek, de hidd el, hogy kulturáltan is lehet ezt intézni. Pl nálunk is így van, de amíg az egyik fürdik addig a másik nem megy be. Max beszól h siessen, ami igaz h idegesítő, de még mindig jobb megoldás, mint az, hogy nem foglalkozunk a másikkal.


Szóval lehet így élni.

2011. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
42%

20:33

Pedig nem is azt írtam, hogy milyen emberek az ilyenek, vagy valami, csak azt, hogy nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet így élni.

2011. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy nem megyünk be addig amíg a másik wc-n van! Úgy csinálsz mintha nem lehetne ezt kibírni... Na így lehet ilyen lakásokban élni. A környéken 3 10 emeletes háztömb van amiben egybe van a wc a fürdővel, akasszák fel magukat mert így nem lehet élni? Ugyan...
2011. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 napietus ***** válasza:
45%
nálunk 2 fürdőszoba van, mindkettőben van wc is, de eszünkbe nem jut bemenni, mikor a másik bent van. kultúra kérdése ez, nem lakáskörülményeké. szerintem.
2011. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
36%

nálunk is elég szabad a bejárás, bár wc-nek van külön helyiség. de most mit szégyenlősködjek? apukám pelenkázott, 10 éves koromig simán meztelenkedtem itthon, látott már nőt meztelenül, nem fogja megelepetés érni. persze megértem, vannak akiknél ez nem normális :) de nálunk így maradt, kiskoromban is ugyanez az ember voltam, így maradt a dolog. barátommal nemrég költöztünk össze, természetesen előtte sem szégyenlősködöm, ha lesz gyerekünk egyszer, akkor majd többet ne fürödjek a barátommal vagy a kisgyerekkel?

családon belül szerintem normális a bizonyos fokú meztelenkedés.

2012. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

kicsit kilógsz a családod fürdő kulturájából.

úgyhogy szerintem te túlreagálod.

2013. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Fürdesz meg minden apád fürdőköpenyben meg papucsban beszambázik leül a retyóra kullant egy jót ujságot olvas még a mindennapi gondokat is megdumáljátok nézd a jó oldalátXXD csak vicc volt természetesen, nálunk is egyben van a WC és a fürdő egy függönnyel van elválasztva és soha nem volt külön fürdőm de bas.zottul nem örülök neki ha valaki bejön szarni mikor fürdök párszor nyomatékosan hangot adtam ennek azóta mindenki kibírja azt a 15 percet mondd meg hogy addig nem menjenek már be aztmondod 5 perc hacsak nincs vírusos hasmenése az illetőnek(ilyesmire legyél tekinettel)akkor ne menjen már ben de ha nem 5 hanem 20 perc azsem olyan rohadt hosszú idő mondd meg hogy téged irritál birják ki éskész!
2013. aug. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Te beszélsz 1-bátyám 1-öcsém és egy ikrem és ő is fiú! Én vagyok az egyetlen lány a családból mert anyukám meghalt. Hozá tedzem belem ugyan eszt csináják ha nem zárom be az ajtót. Reggelente meg kell küzdenünk a fürdőért.
2016. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!