Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös fürdő probléma. Most...

Közös fürdő probléma. Most tényleg én reagálom túl, és ez a normális minden családnál?

Figyelt kérdés

Eddig külön fürdőszobám volt az emeleten, ahol a szobám is van. Most ki kell cserélni a csempét, meg még nem tudom kit kell vele csinálni, mindegy.

A lényeg az, hogy így ugyebár a lenti fürdőt kell használnom. De a család többi részének az a normális, hogy nem csukják be az ajtót fürdésnél. És leszólnak engme mindig, amikor becsukom..

A másik meg az, hogy nem szokásuk kopogni. Ha wc-n vagyok, ha fürdök, mindig bejönnek.. És van, hogy fürdök, ők meg szó nélkül nagy wc-znek!!


Én egyáltalán nem vagyok ehhez hozzászokva. De most ez normális és csak én reagálom túl (szerintük ez így van)?


16/L


2011. jún. 30. 19:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%
ezt beszéld meg velük nem vagy kislàny amugy is a fürdés az egy privàt dolog szàmomra biztos kibirnak pàr percet
2011. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 napietus ***** válasza:
65%
te gondolkodsz normálisan, a többiek tapintatlanok és illetlenül viselkednek.
2011. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%

"Nekem sem tetszene. Nem is értem, hogy hogy tudnak emberek olyan lakásban élni, ahol a WC a fürdőben van! O.o"


Hát mondjuk elég sok ilyen lakás van, alapból ebben nem tudom, mi a durva, attól még nem muszáj az épp fürdőnek a másik kulázását végignézni...

Nekünk két fürdőnk van, az egyikben wc is van.

2011. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

hehe, de nem értem, a apád is be megy mikor zuhanyzol, mert addig mondom jó ha anyukád, de apukád !! :S


Mert hát 16 évesen azért nem vagy kisgyerek, hogy kicsit furcsa ha az apa be megy egy szobában ahól a 16 éves lánya mesztelenül van

2011. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
Na kérdező, most jönnek az irigy emberek :D Ezen az oldalon nem szabad olyat leírni, hogy nektek van valami(ami másnak nincs), mert akkor egyből te leszel a szánalmas! :D
2011. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Látom.... :) Egy kicsit gáz..
2011. jún. 30. 20:05
 17/28 anonim ***** válasza:
49%
Hát én nem értem, nekem ez pont fordítva van, fura de néha még beszélgetni is szoktunk fürdés közben. Nálunk ez tök normális, valahogy megmaradt kiskorom óta. 13/F
2011. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%
Még azt esetleg megértem, hogy ha te fürdesz és épp akkor jön rá valakire a szapora, bemegy! De mikor wc-n vagy mi lehet oly fontos hogy be kell menni? ÁÁÁÁ ez botrányos komolyan!
2011. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%

Ez a válasz 51%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:49


Ha jól értelmezem, akkor akik lepontoztak, azok élvezik, ha sz*rnak mellettük, amikor ő fürdik?? Váljék egészségükre!

2011. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%
Az én ismerősömnél úgy van kialakítva a fürdőszoba, hogy át kell rajta menni, hogy a szülők bejussanak a hálójukba. Na míg beugrottam egy kávéra hozzájuk az ismerősöm huga épp fürdött, 20 éves egyébként és a faterja csak simán ki be mászkált...Fura szokások vannak.
2011. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!