Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem mer megbeszé...

Anyukám miért nem mer megbeszélni velem női dolgokat?

Figyelt kérdés
Minap a tamponról kezdtünk el beszélgetni és terelte a témát szemembe sem nézett és utána elment szó nélkül, mintha valami fontos dolga lenne! Akkor ezek szerint majd később a szexről sem mer majd beszélni velem? Ez miért lehet?
2011. jún. 30. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én anyukám se merte, suliból netről, barátnőktől tudtam meg mindent.

Amikor később megkérdeztem, hogy miért volt ilyen? Nekem fontos lett volna, hogy erről beszéljünk és hiányoltam ezeket a beszélgetéseket, mert minden barátnőm megtudta beszélni az anyukájával, csak én nem. Erre azt válaszolta azért, mert az ő anyukája se mondott neki semmi, nem tudta hogy kezdjen hozzá, zavarban volt és nem tudta kezelni a helyzetet.

Szerintem anyukádnál is ez a helyzet.

2011. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na, ez jó kérdés, nekem is nehéz volt, nem tudtam a gyerekemmel beszélni. Azért mert éln is prűd nevelést kaptam. Nem volt szabad otthon beszélnek ilyenekről, tabu téma volt. Akit így nevelnek, nem tud más lenni.

Kisegítő irodalom:

[link]

[link]

De még ez sem elég, keress könyveket, nagynénitől vagy idősebb barátnődtől is kérdezősködhetsz.

2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen "sajnos" én is barátnőktől esetleg internetről tudok meg ilyen dolgokat, pedig nekem is fontos lenne, hogy anyukámmal beszélhetném meg ezeket a dolgokat.. :(
2011. jún. 30. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is csak egy könyvet kaptam annó. :(

Viszont ha te beszélnél vele, szerintem hozd elő a témát nyugodtan.

Sajna én kérdezni se mertem tőle.

2011. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hát a tampont is én hoztam fel neki és akkor már ilyen furán állt a dologhoz, akkor gondolom a szexel kapcsolatos kérdésekre sem válaszolna.. :(
2011. jún. 30. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám egy könyvet adott amikor először megjött. Én örültem,hogy nem kell ilyenekről beszélni,de mondta,ha bármi kérdésem van,azt nyugodtan monjdam. : )
2011. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

anno nagyon cikinek éreztem a témát és ha véletlenül anyám neki kezdett,kimentem a szobából:)a könyvek viszont érdekeltek(akkor még nem volt netünk).szóval soha semmiről nem beszéltünk.

de hát így igy felnőttem:D

2011. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De hát a tampont is én hoztam fel neki és akkor már ilyen furán állt a dologhoz, akkor gondolom a szexel kapcsolatos kérdésekre sem válaszolna.. :(


Ez a baj,és a sok tini a bravo ujságból meg netről,meg barátőktől tanul baromságokat,hála a szülőknek akik nem világosítják föl őket időben.

2011. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnos igen.. :(
2011. júl. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!