Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy templomban ismertem meg a...

Egy templomban ismertem meg a párom. Mi ebben az olyan meghökkentő?

Figyelt kérdés
Manapság ez komolyan ciki? Komolyan kezdem rosszul érezni magam, mikor valaki megkérdezi, hogy hol ismerkedtünk meg... Mindig jönnek a megjegyzések, és/vagy a grimaszok.
2011. jún. 30. 23:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak te képzeled, hogy mások cikinek tartják. Meghökkentőnek éppen meghökkentő lehet egy nem vallásos embernek, mert senki nem úgy képzeli a templomot, hogy oda ismerkedni járnak az emberek.

Most mit mondjak, én a páromat a baleseti sebészeten ismertem meg, na ezen meg röhögni szoktak, mert általában ide nem jókedvében megy az ember :D Csak sokat kellett várni, aztán jól eldumáltunk.

2011. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
jaj tiszta borzalom, komolyan.. bizonyára rossz emberek kérdezték meg. most erre mit lehet mondani.. meghökkentő, mert nem ez az átlagos ismerkedési forma. Ha rosszul érzed magad az a te bajod, én nem foglalkoznék vele, mert tudom hogy ezzel nincs semmi baj, meg amúgy is teljesen mindegy.
2011. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy templomba nem ismerkedni szokás, mert az első kérdés általában az, hogy "mit kerestél te ott..."
2011. júl. 1. 00:07
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is túlreagálod a dolgot, ráadásul semmi ciki nincs benne. Ismerkedni a legkülönfélébb helyeken, és helyzetekben lehet, ha épp úgy hozza az élet.:-))
2011. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem a katolikus pap volt, akivel egymásra kattantatok, szerintem semmi meghökkentő nincs benne. Nekem is van egy barátnőm, aki a templomban ismerkedett össze a férjével. Neki fontos volt, hogy a leendő férje is ugyanolyan mélyen vallásos legyen, mint ő, így tényleg a legideálisabb helyen találkoztak.
2011. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez most azt jelenti, hogy vallási szertartáson találkoztatok, vagy hogy mindketten épp mondjuk a Notre Dame-ot bámultátok turistaként? Ha az előbbi, gondolom, nem titok az ismerőseid előtt, hogy vallásos vagy, templomba jársz. Akkor meg miért vannak meglepődve? Ha csak nézelődtél a templomban, akkor meg mondd meg, és máris vége az értetlenkedésnek.
2011. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

1, Manapság nem annyira szokás templomba járni, mint régen.

2, Ha ez megtörténik, akkor a templom egy tipikus olyan hely ahol nem ismerkedik vagy társat keres az ember (ez régen is így volt).


Szóval érthető ha meglepődnek, persze azért bután reagálni nem kell.

2011. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha én azt mondanám bármelyik ismerősömnek, hogy templomban voltam, tőlem is megkérdeznék páran, hogy mit kerestem ott. Egyszerűen azért, mert manapság már kevés ember van, aki rendszeresen járna templomba, vagy bármi egyházi létesítménybe. Ez nem azt jelenti, hogy cikinek tartják, csak elcsodálkoznak rajta. Én épp így elcsodálkoznék rajta, ha azt mondanád, hogy hímzőkörben találkoztatok, mert azt sem szokás már :)
2011. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Idézném Forrest Gump-ot: Az a hülye, aki mondja.

Szóval kedves kérdező, légy nyugodt, nem te vagy az.

2011. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A templomban miért ne lehetne ismerkedni? :) Nem értem!


Persze, nem azzal a szándékkal megy oda valaki, hogy becsajozzon/pasizzon de attól még simán meg lehet ott is szólítani bárkit!!! Ha én a piacojn ismertem meg a nagy Ő-t, az nem azt jelenti, hogy én a piacra járok pasit szedni, hanem valószínűleg azt, hogy épp vásárolgattam, mikor megpillantottam azt a jóképű pasit, aki szintén felfigyelt rám, és megszólított.

Na mindegy!

Ilyenkor azért néznek az emberek, mert kibuknak, hogy templomba jársz...

2011. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!