Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy templomban ismertem meg a...

Egy templomban ismertem meg a párom. Mi ebben az olyan meghökkentő?

Figyelt kérdés
Manapság ez komolyan ciki? Komolyan kezdem rosszul érezni magam, mikor valaki megkérdezi, hogy hol ismerkedtünk meg... Mindig jönnek a megjegyzések, és/vagy a grimaszok.
2011. jún. 30. 23:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Mindig jönnek a megjegyzések, és/vagy a grimaszok."


Kedves kérdező! Kikkel szoktál erről beszélgetni? Mindenen röhögő, éretlen kamaszokkal? Vagy gyengeelméjűkkel? Mert normális, komolyabb embereknek ez egyáltalán nem téma. Még úgysem, hogy erről bármilyen véleményt kellene mondaniuk. Őszintén nem értem, hogy milyen társaság lehet, ahol ez egyáltalán szóba kerülhet?

2011. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te ilyen kellemetlenül érzed magad ettől,akkor egyszerűen mondj mást,nem kell elmondani mindenkinek.

Mi a férjemmel a pszichiátrián ismerkedtünk meg,egyik nagyon közeli hozzátartozóm pszichiáter,és éppen neki vittem ebédet,mert egész nap dolgozott.A férjem meg látogatni ment az egyik rokonát,de eltévesztette az épületet,és ott kóválygott,mire leszólított,hogy jó helyen jár e,a belgyógyászatot keresi..Így kezdődött a mi kis történetünk..Amikor mondjuk hogy a pszichiátrián ismerkedtünk meg,mindenki elképedve néz ránk,mi meg még mondjuk is,hogy igen,igen,ott!!Utána meg akkorákat röhögünk,hogy csak na.

2011. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:42


Ez tök jó!!! :DDD Nagyon jófejek vagytok!! :)

2011. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
:) Gondolhatják, hogy "na a két idegbeteg egymásra talált.." :))))
2011. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen,biztos hogy ezt gondolják,mert azokat az elképedt fejeket amiket tudnak vágni,mi meg még rá is erősítünk,hogy bizony,a pszichiátrián,igen,igen,ott!Alig bírjuk ki hogy el ne röhögjük magunkat.
2011. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
:D Ez tényleg aranyos sztori!!
2011. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A templomban sok mindent lehet csinálni, amin az emberek kiakadnak. Az is csak egy épület. Viszont tényleg nem mindennap hallja azt az ember, hogy templomban ismerkedtek. Ha nem vagy vallásos, nem csoda, hogy megkérdezik, hogy mit kerestél ott. Ha viszont igen, akkor nem értem a kérdést.

De ez a pszichiátria! Ez tényleg nemsemmi, megnézném azokat a fejeket =)

2011. júl. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én meg neten ismertem meg a férjem. Szerinted én hány grimaszt kaptam? :) De nem érdekel, mert szeretjük egymást. Ne foglalkozz velük. Ma már szinte sehol sem lehet ismerkedni, nem úgy mint régen, így ha neked végre sikerül valakit (akárhol) megismerni és össze is jönni vele, akkor nincs semmi baj. Ne foglalkozz a többiekkel. Ha templomba jársz és ott ismersz valakit meg akkor ott ismered meg. Ezzel nincs semmi baj.
2011. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem meg tök aranyos:)
2011. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én egy amatőr színtársulatban játszottam és ott ismertem meg a barátom, ő néző volt. ez is elég vicces volt akkor. amúgy sztem nem gáz a templomos, bár én amúgy is vallásos vagyok, de ne foglalkozz vele, a lényeg h szereted nem?
2011. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!