Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehez, ha ezt...

Mit szólnátok ehez, ha ezt csinálná a "legjobb barátnőtök"?

Figyelt kérdés

egész nyáron beszéltük,hogy találkozunk de mindig közbe jött neki valami.

hol dolgozott,(dolgozott vagy 2-3 hétig én meg szinte egész nyáron)hol nem volt itthon,hol mással találkozott,hol beteg volt.

mindig volt valami kifogása.

ma reggelre beszéltünk meg egy talit reggel felhívtam,hogy jön-e.

azt mondta nagyon megfázott és nem tud menni sehova.

erre olvasom facebookon,hogy a pasijával meg egy másik barátnőjével milyen hűde jó napot töltöttek együtt.

szerintetek?


2011. aug. 17. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégsem a legjobb barátnőd. Hagyjad, nem érdemes vele erőlködni.
2011. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jah, az én nejemnek is volt egy "legádázabb" barátnője:)

Le vagy pattintva, észrevetted?

2011. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jah most már értem...csak én nem így ismertem őt.

de mindegy nem érdekel,ha ő ilyen akkor én is tudok köcsög lenni.

2011. aug. 17. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell köcsögnek lenni, nem kell lemenned neked az ő szintjére. Egyszerűen írj neki egy levelet (ha a telefonra nem reagál), hogy részedről a barátság befejezve - és távozz ebből a meglehetősen egyoldalúvá lett és számodra megalázónak tűnő kapcsolatból emelt fővel. És keress egy jobb barátnőt, aki odafigyel rád és akinek fontos vagy. Neki nem vagy fontos - ugye, végre észrevetted?
2011. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy fáj neked, de ezek után ne keresd. Nekem is volt ilyen "barátnőm", nem hiányzik, ne kuncsorogj a társaságáért.
2011. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

elég sok emberből,barátságból kiábrándultam már,miatta sem fogok keseregni.csináljon amit akar nekem mindegy és nem foglalkozok vele.

2011. aug. 17. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem legjobb barátság sajna. :S
2011. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

nekem is hasonlo helyzetem volt.a barátnom mindig lepattintott,aztán beleuntam,pedig 18évig a legjobb barátnom volt,állítolag...aztán elegem lett,leszartam a fejét,nem kerestem,nem is keresem,most meg kb fél éve,totál rámkattant a kiscsaj.nem hagyj békémet.1folytában hivogat,sms-eket ir,képeslapot kuldd,én meg nem reagálok rá.

azt kell az ilyen spinékkel csinálni,hogy magyarán megmondva,lesszarod a fejét magasrol,aztán majd csak észreveszi magát.látod,az én esetemben is igy lett...de sajnos,nálam már elvesztette a bizalmát.

2011. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is ilyen vagyok,ha egyszer elveszett a bizalom akkor cseszheti...
2011. aug. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!