Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltötök egy a...

Mennyi időt töltötök egy a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Nekem elég ha 1 héten egyszer találkozok velük. Az más, ha például kimegyek valahova és haverokkal összefutok, de olyan időszakomat élem, hogy most nem akarok sülve főve a barátaimmal lenni és mindig az ő dumájukat hallgatni. Ez normális?

17L


2011. júl. 3. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem egy nagyon jó barátom van, de vele szinte szimbiózisban élek. :D
2011. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemrég én is olyan időszakomat éltem hogy nem vágytam a társaságukra, eltartott majd fél évig...de nagyon rossz volt egyedül, el is távolodtunk egy kicsit, azt hitték miattuk van. Pár hete "ért véget" ez az időszakom, most meg már nagyon szeretnék velük lenni. Szerencsére már minden oké, és véget ért ez a depis időszakom, és sokat fogunk találkozni. Én akár minden nap mennék ide oda esőben hóban de annyira azért a nyakukon nem akarok lenni, főleg úgy hogy hirtelen most rajtuk lógnék..de most hogy itt a nyár, ha nem a barátaimmal lennék akkor 0-24 órában itthon poshadnék amit szintén nem akarok. Úgyhogy remélem sokat fogunk találkozni.
2011. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen.. Nekem meg ez a bajom, hogy folyton megtalálnak. Ha neten nem tudnak elérni, akkor folyton felhívnak. Ezért sok belőlük, mert én meg ezt nem igénylem, más elfoglaltságaim is vannak rajtuk kívül.
2011. júl. 3. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Változó. Így nyáron most heti 1x-2x... mki megy mindenhova nyaralni, néhányukkal az ország kböző részein lakunk... mikor kivel sikerül épp :). Nem kell ahhoz sülve-főve együtt lennünk, hogy ne törjön meg a barátságunk.
2011. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!