Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Koszorúslánynak kért fel az...

Koszorúslánynak kért fel az esküvőjére. Ez megtiszteltetés tényleg?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom akivel nem igazán vagyok jóban, de megkért hogy lennék-e a koszorúslánya. A vőlegénnyel soha sem találkoztam, és őszintén szólva semmi kedvem a lagzihoz...

De mivel felkért elvállaltam. Tényleg örülnöm kellene mert ez megtiszteltetés?


2011. júl. 1. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
át, ha engem olyan kér fel, akit nem igazán kedvelek, akkor megtiszteltetés ide vagy oda, nem szívesen mennék... De ha már elvállaltad, akkor mindenképp menj!
2011. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 napietus ***** válasza:
77%
igen, ez lehet egy lépés afelé, hogy jobb legyen a kapcsolatotok. szerintem örülj neki, próbál Hozzád közeledni.
2011. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Megtiszteltetés, és jó alkalom, hogy megbékéljetek, ha nem voltatok igazán jóban. Minek tartani a haragot? jobb a békesség!
2011. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

én is voltam hasonló helyzetben, és mivel apukám nem volt biztos benne, hogy időben el tud kéredzkedni a munkahelyéről, kérdésessé vált, hogy időben odaérünk-e egyáltalán az esküvőre. ha nagyon meg akartam volna oldani, nyilván fizetek egy sofőrt, de én nem tettem.

mi, igaz késéssel, de ott tudtunk lenni az esküvőjükön, viszont ők sz*rtak eljönni a ballagásomra. :)

2011. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
hát, mint ahogy mondtad: "nem igazán vagyok jóban" gondolom csak azért hívott meg, mert nem volt más:/ de ha viszont ő bír téged, akkor biztos h megtiszteltetés:)
2011. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
tehát hozzátéve: koszorúslánynak felkérés nem egyenlő a a megtiszteltetéssel.
2011. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy ez csak szokas a csaladban. Nalunk pl nem lehet barki koszoruslany, csak olyan csaladbeli lanyok, akik meg nem mentek ferjhez es nincs gyerekuk. Legjobb baratno se, csak ha mar kifogyott a csalad az eladosoron levo lanyokbol.

Visszautasitani viszont szerintem (bocsanat a szohasznalatert) bunkosag.

2011. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

:D


nem bunkóság visszautasítani, bírom ezeket az elfuserált sztereotípiákat :)

2011. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez a szemelytol fugg. Lehet, hogy te nem kedveled, de o kedvel vagy szeretne jobbra forditani a kapcsolatotokat vagy nem volt mas. Elso esetben megtiszteltetes, de szerintem ne allj ilyen negativan ehhez. Valoszinuleg jol fog elsulni. Mit veszithetsz?
2011. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:
40%
23:35, de bunkóság, sőt, durva sértés.
2011. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!