Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslánynak milyen haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslánynak milyen haj lenne jó? Félig feltűzött, vagy konty? (ezek milyenek? )

Figyelt kérdés

A menyasszonyt ugye nem akarom "túlhajazni" :D de neki rövid haja van, abból sok mindent nem lehet kihozni. Nekem hátközépig érő hullámos hajam van, és szeretnék valami szépet. Valami hullámosat akarok, mert vékonyszálú kevés hajam van. Félig feltűzve érezném jól magam, de akkor látszik hogy kevés a hajam. A konty meg nem tudom jól állna-e...


Ilyesmit képzelek el:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 15. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem talán az utolsó tetszik a legjobban, de mindegyik gyönyörű. Bármelyiket is választod, nem lősz mellé. :)


Sok sikert!

2011. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt, a harmadikat, vagy az utolsót választanám a helyedben. ;)
2011. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg nem tudom a frufrummal mit csináljak...Magas a homlokom, de annyira nem feltűnően, mondjuk inkább hogy engem zavar. Eddig mindig volt frufrum és csak a baj volt vele: göndörödött, zsírosodott stb. Pár hónapja növesztem, de még csak most tudom kb a fülem mögé rakni úgy hogy meg is álljon. Vágassak vajon frufrut? Kb ilyesmi magas

[link]


(Én nem tudom ő hogy "meri" így hátratűzni a haját, én nyilvánosan nem mernék így megjelenni.De ha hátratűzném ilyesmi lenne.

2011. aug. 15. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én a félig feltűzöttre szavaznék. Talán azért, mert annyira semmilyen hajam van, hogy a leengedett rész nekem hamar tönkre menne, így általában rendes kontyot csináltatok magamnak.
2011. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem egy olyan lazább konty a legjobb, mint az első vagy az utolsó (kivéve, ha szereted, ha szorosabb)... az kényelmesebb is, és szép anélkül, hogy az látszódna rajta, hogy hú, mennyit foglalkoztál vele...
2011. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 a legjobb, és a legszebb(:
2011. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a 2. a legjobb, vagy még az 1. A harmadik szerintem túl "kislányos" és "unalmas". (de ez csak az én véleményem) 30/L
2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!