Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan esett rosszul hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul hogy nem kértek fel koszoruslánynak?

Figyelt kérdés
A menyasszony az unokatestvérem és egyben a kereszttestvérem.
2011. szept. 15. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2011. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi alapján: nem, nem jogos. Semmilyen kötelezettsége nincs a menyasszonynak a koszorúslányválasztás terén. Azt kér fel, akit akar.
2011. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
LOL gecc mekkora probléma.
2011. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem ez a legnagyobb problémám nyugodj meg: DD
2011. szept. 15. 17:31
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért, ha most páran azt írják hog jogos, akkor boldogabban vagy sértődött? :)
2011. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Pff... Hova kéne szarnom, hogy nem lehetnék koszorúslány... Én mindig attól rettegtem hogy nehogy megkérjen valaki... Még esküvőre járni is utálok nem ám királylányt játszani... Már kinőttem abból... ;) Az élet nagy gondjai istenem... SZÖRNYŰŰŰ!
2011. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hátbmeg akkor nem kell válaszolni : D igen, boldogabban leszek sértödött. zavar?:)
2011. szept. 15. 17:36
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
én tanúnak nem a tesóm kértem hanem a legjobb barátnőmet,akivel 1o évesen megfogadtuk h egymás tanúi és egymás gyerekeinek a keresztanyukái leszünk
2011. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha mondjuk a többi unokatesóját felkérte, téged meg nem amikor jóban vagytok akkor talán jogos.

A mi esküvőnkre felkértük a legközelebbi unokatesóinkat és unokahúgainkat is koszorúslánynak (akikkel persze amúgy is tartottuk a kapcsolatot). Nálunk így illik, meg hát így is akartuk mind a ketten.

Így 3 pár és 4 kicsi koszorúslány volt. :)


Ne foglalkozz a hülye emberekkel. Sokan azzal töltik az idejüket, hogy számukra érdektelen kérdésekre válaszokat írogatnak aminek nagyrészt semmi köze a témához.


Általában 10-ből 7-en nem arra válaszolnak amit kérdezel.

2011. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
utolso. köszönöm!!!
2011. szept. 15. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!