Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes, hogy az anyukámn...

Természetes, hogy az anyukámn 13 évesen nem enged senkinél se aludni? (barátnőimnél)

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 11:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Természetes az, hogy félt, de 13 évesen már nem vagy kicsi.

Mondd el neki, hogy mit csinálnátok aznap este, hívd őt fel este, hogy jól vagytok...

2011. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%
igen, teljesen természetes
2011. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Manapság nem. Bár nem biztos, hogy jól van ez így.
2011. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Háááát... Én is féltenélek. Sajna, a mai kamaszok hajlamosak hazudni ebben-abban, lehet az édesanyád hallotta másoktól, hogy az ő veled egykorú gyereke is ilyen mesével állt elő, és kiderült, éppen valami vad partiban van, pl. Én se engedném, csak ha beszélhetek az illető lány szüleivel.
2011. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak úgy engedném, ha ismerem az illető barátnő szüleit, és előtte beszélnék velük.

Nem lehet az ember elég óvatos.

2011. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek sokat bizalmasan anyuval,hogy megbízzon benned,és a barátnőidben is.Ha úgy látja,hogy mindig őszinte,és megfontolt vagy akkor hosszabbra engedi a gyeplőt.(több mindent megenged)


Csak félt,hogy rossz társaságba keveredsz,rávesznek butaságokra stb...

Ez természetes dolog,tudod anyu is csak most tanulja,hogy hogyan kell nevelni egy kamaszlányt,bizonytalan mert fél,hogy elrontja.

2011. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Számomra ez a természetes, mert engem először 17 évesen engedett, akkor már azért, mert onnan könnyebb volt hajnalban melózni indulni (nyári munka). Akkor nyáron volt 3 ilyen nap, szóval akkor sem sok.
2011. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
13 évesen nem kicsi?! Dehogynem!!!
2011. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Nyilván oka van rá. Kérd meg, hogy beszéljen a szüleivel.

Bár a fene tudja... ha magamra visszagondolok, mi 14 évesen leléptünk bulizni a barátnőmtől, bár azt az ő anyukája sem tudta, csak onnan egyszerűbb volt kiszökni, két évvel később meg másik barátnőm anyja falazott nekünk, és leutaztunk ketten a nyaralójukba. Ott is maradt a szüzességem. Anyukám meg erről mit sem tudott... szóval lehet, hogy én is azt mondanám a lányomnak, hogy nem megy sehova. Biztos ami biztos. Jöjjön inkább a barátnő hozzánk.

Amúgy ezt te is felvethetnéd, ha nálad alszik a barátnőd, akkor meg van oldva a dolog.

2011. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

A barátnő anyja falazott egy ilyen kalandhoz???

Na ezek után akkor se engedném el a gyerekem ha beszéltem a szülőkkel.

2011. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!