Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogy várja el hogy odaadja...

Így hogy várja el hogy odaadjam neki a telefonom?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmről van szó.. Nagyon pofátlan egy személy... Tegnap megkérdezte hogy megnézheti-e a telefonom? Mondom neki "persze".. Már az első lépés az volt hogy az internetre ment fel.. Mikor szóvá tettem neki hogy "Lécci ne, mert 500FT van rajt, inkább bekapcsolom a gépet és netezz azon"

Akkor meg szó szerint lebunkózott, hogy én milyen bunkó vagyok... Jó türtem..

Utánna meg azt látom hogy törölgeti a képeket ki.. Mondom "Mit csinálsz?" mondja "Ja csak ki töröltem egy képet!"

Másik barátnőm is csak nézett, nem tudom mit képzel magáról..

13L barátnőm 15 éves lány..


2011. júl. 2. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Tévedésben vagy. Ő nem a barátnőd.

Nem értem, miért tűröd, hogy a te számládra netezgessen.

Nem tisztel másokat.

Jobb lesz nélküle...

2011. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

a naplódat nem kérte el?

nehogy odaadd neki legközelebb... vagy ha kéri, kapcsold ki, úgy add oda (kód legyen)

és mondd azt, hogy csak a telefont kérted, gondolom, nem túrni akarsz benne...

2011. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Milyen jogon töröl ki bármit a te telefonodból?
2011. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok a barátnődhöz!

Én a helyedben a továbbiakban inkább elkerülném.

2011. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Az még csak hagyján hogy szerkezgette a képeimet.. Parokákat rakott rám, a képeken..

Mert azon csak nevettem.. De az olyat nem bírom amikor pl: Anyuval van egy közös képünk Ő meg kitörli.. Vagy bármit

2011. júl. 2. 12:47
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
ez rohadt nagy bunkóság.
2011. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Tuti lesikítottam volna a haját. Az ilyen nem barátnő...Tényleg jobb lesz ha megszakítasz vele minden kapcsolatot-
2011. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
el kéne gondolkodj rajta, hogy valóban ilyen-e egy barátság
2011. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Lehet azért csinálja ezeket mert tudja hogy én nem vagyok szabad szájú.. Nem mondom meg amit gondolok, ezzel meg vissza él
2011. júl. 2. 12:55
 10/24 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy ilyen bnőm, aki pl. elkezdett csörgetni az egyik otársamat, aki aztán odajött hozzám, hogy minek csörgetem, mondom neki, hogy nem én voltam, erre az otársam: nem érdekel...elég ciki volt, és még csak nem is mondott semmit az a bnőm, hogy ne rám morogjon az otársam, nem ő volt...de semmi:S

aztán volt, hogy mindig elkérte, hogy jáccana rajta, oké odadtam neki sokszor, mert nem akartam izé lenni, de aztán volt olyan, hogy mondtam neki, hogy mindjárt lemerül, és ha esetleg hívnák vkit, vagy hívna vki legyen már rajta áram, erre az volt a válasza, hogy "nem baj"O.o

hát lestem ezekre a dolgokra...azóta tudod mit csináltam...az egyik bnőm megmutatta, hogy lehet jelszóval levédeni a kéepket, üziket és a többi dolgot...szépen levédtem mindent, amihet nincs köze, és ha elkérte már nem tudott belépni:D jáccani játszhat, de nem szeretném ha ovasgatná az üziket, vagy írogatna róla a megkérdezésem nélkül...

a netet nem tudom, hogy lehet levédeni, de vhol biztos le lehet...

olyan jelszód legyen, amit biztosan nem tud, de te sem felejted el:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!