Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogy várja el hogy odaadja...

Így hogy várja el hogy odaadjam neki a telefonom?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmről van szó.. Nagyon pofátlan egy személy... Tegnap megkérdezte hogy megnézheti-e a telefonom? Mondom neki "persze".. Már az első lépés az volt hogy az internetre ment fel.. Mikor szóvá tettem neki hogy "Lécci ne, mert 500FT van rajt, inkább bekapcsolom a gépet és netezz azon"

Akkor meg szó szerint lebunkózott, hogy én milyen bunkó vagyok... Jó türtem..

Utánna meg azt látom hogy törölgeti a képeket ki.. Mondom "Mit csinálsz?" mondja "Ja csak ki töröltem egy képet!"

Másik barátnőm is csak nézett, nem tudom mit képzel magáról..

13L barátnőm 15 éves lány..


2011. júl. 2. 12:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne barátnak odaadni a telefont?!

Csak éppen a szóban forgó személy nem barát, csak egy elkényeztetett, éretlen gyerek.

2011. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

"okés:) leírom az enyémen, hogy kell:)

van egy olyan menüpont, hogy biztonság ( ez nálam a beállításoknál van )...itt nekem van egy olyan, hogy adatvédelem, ha ebbe belépek, akkor itt ki lehet választani, hogy miket szeretnék védeni, majd le okézom, és kéri, hogy adjak meg egy jelszót és akkor ennyi:)

szerintem ez kb. minden telónál így vhogy van, de ha nem sikerül írj, és segítek:)

remélem sikerül levédened:)"


Köszönöm szépen sikerült..


Köszönöm mindenkinek a biztató választ! Már azt hittem hogy én vagyok bunkó tényleg..

Most egy kicsit megnyugodtam, raktam jelszót a telefonomra, így ha odaadom neki akkor se tudja a képeimet nézegetni, azt nem mondhatja hogy bunkó vagyok mert oda.oda adom neki, de nem tud rajta semmit sem csinálni, mert az üzeneteket lekódoltam, saját dolgaimat, telefon könyvemet..

Esetleg játszani tud rajt, meg rádiót hallgatni..

Az internetet meg kitiltom a kezéből, ha meglátom még egyszer hogy fel akar menni, akkor utba igazítom

2011. júl. 2. 14:04
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem csak ilyen barátnőim vannak :)

Egyedül barátom az aki nem nézeget bele, én pedig ha ő játszikvagy valami elkérem a telefonját de megkérdezem hogy "megnézhetem a telefonod?" "persze"

"megnézhetem a képeket?" "persze"

"a videókat is?" "nyugodtan"

"az üzeneteket?" "előtted nincsenek titkaim :D"

igazából nem kutatok csak brahiból jó nézegetni a cuccait :)

Amúgy én azt csinálom amikor elkérik a telefonom és az üzeneteimbe már látom hogy mennek be, de levan kódolva..És akkor elkezdenek találgatni, születési dátum, kedvenc számok stb...A kódom 4 számból áll:D De mégis odamondom nekik hogy "5 számból áll 4essel neis próbálkozzatok" és akkor nézem hogy szenvednek :D A másik kedvencem...nincsenek levédve a képeim, mert azokban nincs semmi olyan amit titkolnék..De mikor 20adszor nézikmeg a képeim, és megjegyzéseket tesznek hozzá hogy "úú ezen olyan furi a fejed..." meg "ez nem tetszik" "ezen hülyén nézel ki" már neis haragudj akkor elveszemtőlük és igy "nemtetszik? ne nézd..:D"

A barátnődnek meg ne add oda..:P

2011. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Na most én is lekódoltam, olyan kódot raktam rá, amin az első telefonom PIN kódja volt!! :-D
2011. júl. 2. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!