Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy legszív...

Voltatok már úgy, hogy legszívesebben mindent felrúgnátok magatok körül? Minden kapcsolatot, eldobnám a telefonom és "világgá mennék"!

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hisztis tini, 33 éves nő vagyok szerintem teljesen reális életképpel. Van jó állásom, megfizetnek, megbecsülnek, amolyan apró munkahelyi gondok persze vannak mint mindenhol. A párom szeret, van hol laknunk, kedvünkrevaló, csinosítgatjuk él elégedettek is vagyunk vele. A kapcsolatunk harmónikus, jól érezzük magunkat együtt, rengeteget beszélgetünk, sétálunk, kirándulunk, háztartási munkákat kb 70%ban ő végzi. Nem dicsekedni akarok vagy panaszkodni, egyszerűen megőrülök magamtól, hogy ugyan meg vagyok őszintén elégedve az életemmel, mindenem megvan és valami mégsem lehet jó? Vagy már jó dolgomban nem tudok mit csinálni? Felmérem, hogy sok embernek nincs mit enni, nincs munkája, tele van fizetetlen számlákkal, egy rossz párkapcsolatban él, barátok nélkül... Egyszerűen nem akarok menekülni, de mégis annak tűnik.:(
2010. aug. 9. 06:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiányzik egy gyerek az életedből?
2010. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, van ez így.


túl könnyű minden....

hiányzik a régi szabadság, a csóróság ami huszonévesen volt, de sokkal nagyobb szabadság járt vele.


Az ember előbb utóbb az egzisztenciája fogja lesz. ilyenkor menekülhetnékje támad.


én is ebben a cipőben járok, csak én a másik nemhez tartozom.


nem tudom mi a megoldás.

2010. aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Találj valamit, ami feltüzel, legyen bármilyen hobbi is. :)

Én még fiatal vagyok, de dolgozok suli által és ijesztő, hogy bizony a felőtteknek jószerivel nincs élete, mert a munka sokat kivesz belőle. Viszont mindig feldob, ha a kicsi szabadidőmben azt teszem, amiért égek. :)

20/L

2010. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Most így érzel.Szerintem ez normális,talán:)

Én elégedett vagyok az életemmel,pedig nem könnyű.Túl vagyok egy váláson.Igaz már helyre jött az életem.Van egy párom aki imád engem és a fiamat,sajátja ként tekint rá.Vettünk egy házat,igaz kell rá bőven költeni.van sok adósságunk de boldog vagyok...Mindenki mástól boldog.gondolkozz el te mitől lennél az?


25/N

2010. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Én is azt akartam kérdezni, hogy nem kellene egy gyerek?

Veled egy idős nő vagyok, igaz én korán szültem a fiam már 17 lesz.Van 5 szobás kertvárosi kecónk, kocsink, tisztességes jövedelmünk, szóval egy szavam sem lehet.De tudom, ha nem lenne a fiunk, már minket is bedarált volna a monotonitás.És már azt bánom, hogy nem szültem még egyet, mert már most érzem, hogy közel sincsen annyira szüksége ránk, mint kicsinek.Én a helyedben gondolkodnék egy babán.Én csak a korkülönbség miatt nem akarok már gyereket.

2010. aug. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

talán úgy érzed már kéne egy család....de nem akarom belemagyarázni.....

Nekem pl múlt héten volt ilyen kiborulásom, mikor a születésnapomat sorba lemondták a "barátaim", pedig elsőre meglepetésnek indult volna....26 éves vagyok, de sz@rul esett, nem akartam ünnepelni, aztán a férjem szervezte......a 2 éves fiam ott volt velem, löktem a kis hintájába és valahogy minden elcsendesedett körülöttünk.....

2010. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindannyiótoknak! Nem tudom, hogy hiányozna e egy gyerek, néha úgy érzem, hogy jó lenne, ugyanakkor talán félek a felelősségtől vagy túlparázom. Addig, amíg így gondolom semmi esetre sem akarnék. Igazából az anyagiak sem az ölünkbe hullottak, megdolgozunk érte, család nem tudott besegíteni, tehát a jajadekönnyű gondtalan élet ilyen szinten nem jellemző. Van külön és együtt végzendő hobbink, igazából nem unatkozunk, folyamatos időhiánnyal küzdünk. Nem tudom, lehet addig kellene egyszer rohannom, amíg össze nem esek vagy egyszer tényleg világgá menni, hogy az év minden egyes napján maradéktalanul értékelni tudjak mindent?
2010. aug. 9. 07:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán a házzartási munka 70%-át nem a párodnak kellene elvégezni! Te is kivehednéd a részed belőle! Mindjárt nem unatkoznál annyit.
2010. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy unatkozom, a párom szolgálati nyugdíjba tudott menni egy éve, én meg 6 óra után érek haza, így neki erre több ideje van.
2010. aug. 9. 08:22
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem is egy gyerek kellene. tapasztalat. én voltam hasonló helyzetben, ezt tanácsolták. szültem, mostmár minden szép és jó, sőt tökéletes. próbálj meg elutazni a pároddal pár napra kikapcsolódni és beszéld ezt meg vele. szerintem már ő is akarja, hiszen itt lenne az ideje :)
2010. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!