Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam (intézzem el)...

Hogyan mondjam (intézzem el) a szakítást ma a barátommal?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, de az utobbi 3 hónap csak vitatkozással telt el, nagyon sok minden szól az mellet, hogy ez a kapcsolat végét jelenti. Legfőképpen a bizalom elvesztése mindkettő félnél.

Ma ide jön hozzám, de máshogyan nem tudtam ide csalogatni csak úgy, hogy kedves(ugyan olyan) voltam vele.

Ha valaki tudna nekem segíteni megköszönném!


2011. júl. 2. 15:31
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Még valami: Neki nem lehet mondani semmit, mert "ne oltogass, meg hasonló szövegeket kapok"

31 éves én 20 és ő a tapasztalt férfi (szerinte).

2011. júl. 2. 15:37
 2/28 anonim ***** válasza:
Elmondod neki ezt, hogy csak ezért voltál kedves vele, de neked ez nem megy. Amit it leírtál, elmondod neki is. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2011. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:

Mondd el neki,hogy úgy érzed megromlott a köztetek lévő kapcsolat és jobbnak látod,ha külön válnak útjaitok,mert nem szeretnéd,hogy utálat vagy ilyesmi érzés alakuljon ki közöttetek.

Szerintem az igazat mondd,mégis csak 7 hónapot voltatok együtt.

2011. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

szerintem mondd el, korrekten és következetesen, hogy mik az észrevételeid!

Hogy csak vitáztok és úgy érzed, hogy egyikőtök sem küzd ezért a kapcsolatért, és nem akarod hogy tovább bántsátok egymást érzéseit a vitákkal. Ettől szebben ezt nem lehet felvezetni mert a szakítás ígyis-úgyis fájdalmas lesz annak aki nem számít rá

2011. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Pontosan. Mondd meg neki, azért hívtad, mert szemtől szemben akarod elmondani neki, hogy ennyi volt. Úgy érzed, nincs értelme folytatni, és ez végleges.


Üdv!

2011. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Jajjj ha ilyen egyszerű lenne annyira jó lenne, de sajnos vele nem lehet így megbeszélni.
2011. júl. 2. 15:40
 7/28 anonim válasza:
Akkor meg legyél bunkó és mondd neki,hogy ennyi volt és kész.
2011. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy fogok nyugodt maradni, ha jön a hülye dumáival. Biztos az lesz, hogy másvalakim van. Ezeket szeretném elkerülni!
2011. júl. 2. 15:42
 9/28 anonim ***** válasza:

Te ismered a barátod 31 évesen tapasztalt férfiként nem jött rá hogy nem kell vitázni állandóan mert szakításhoz vezet?


Akkor ha más nincs akkor kend rá az egészet... Válassz ki egy nagyon gusztustalan beszólását, és mondd azt, hogy nőiességedben megalázott próbáltad ezt megemészteni és elfelejteni de nem tudtad mert azt mondta rád hogy xy vagy és ...!

2011. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Ezt is felhozom érvként.
2011. júl. 2. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!