Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkerülni azt,...

Hogy lehet elkerülni azt, hogy a férfi prostikhoz meg szeretőkhöz járjon házasság alatt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A kérdés kapcs-án jutott eszembe ez.


Nekem apa munkatársai is ilyenek(mily véletlen, a hozzászólásokban is ezt írják többségben), elmesélte, hogy míg az egyiknek terhes volt a felesége addig a pasi prostikhoz járt. pedig állítólag minden rendben volt.

És még is örült a gyerekeknek.


Akkor hogy is van ez?


Most hagyjuk azt, hogy ha megromlik a viszony meg a nő vagy a férfi megváltozik házasság után. Mert talán még ez ad okot arra, hogy megcsalja a másikat de talán még sem.


Itt most arra vagyok kíváncsi, hogy ha látszólag úgy érezzük és látjuk is, hogy minden normális a házasságunkban az még is miért lehet, hogy akkor a "férfi" időnként elmegy prostikhoz vagy szimplán megcsalja egy ismeretlen nővel a munkahelyén vagy stb..??


Mert ösztönlény, evolúció, mert a férfiakat hajtja a tesztoszteron, és az ösztönt nem lehet elnyomni egy nő mellett, hosszú házasságban, csak egy ideig?

Akkor az ilyen minek házasodik? Minek akar gyereket? egyedül legalább nem okozna senkinek bánatot nem?


Van olyan férfi aki hűséges, és kb 10-15 évnyi házasság után is meg tudja tartani a feleségéhez érzett szeretetét, hűségét, és nem kacsint máshova olykor-olykor? Biztos van ilyen, csak nehéz találni?


(természetesen tudom, hogy nők is megcsalhatják párjukat de itt most kimondott férfiakra akarom leszűkíteni a kört mert most csak erre vagyok kíváncsi.)


2011. júl. 2. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mentalitás kérdése. No meg pénz is, hiszen meg kell fizetni a prosikat.
2011. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

16 év után sem jár a férjem prostikhoz.És nem is csalt meg.A szex mindennapos, és nincsen tabu, nem is volt soha.Mindenre kaphatóak vagyunk, mikor éppen milyen a hangulatunk.Akkor minek menne?


34/N

2011. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha a férfinek nem gond, tehát nincs fenntartása az ilyesmivel szemben, akkor sehogy sem tudod elkerülni.
2011. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen. Azért írtam, hogy úgy látszik, hogy minden rendben van meg minden normális de közben még is megcsal mert neki ez az igénye, hogy néha új nőkkel..

El lehet kerülni ha nyitott szemmel figyelünk a dolgokra.

De még is mindig ott van a kétség, hogy mi van ha még is.

Mint a 2. vsz én nem akarlak megbántani de pont a fent említett mondatomat támasztod alá, persze nem hiszem hogy így van, de mi van ha minden szinte tökéletesnek látszik és aztán a hátam mögött meg még sem az csak nem tudok róla:).. De teljesen biztos vagyok benne, hogy nálunk minden rendben van közben meg nincs is úgy csak nem tudok róla. :-D értitek.

2011. júl. 2. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok ilyen van:\
2011. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

2.vagyok.

Mi egy helyen dolgozunk, közös a cégünk, együtt megyünk reggel, együtt jövünk este.És van, hogy ebéd helyett is inkább szexelünk egyet.És még este, vagy reggel.Úgyhogy fizikai képtelenség, hogy qrvákhoz járna.

2011. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Te is sok ilyet ismersz?
2011. júl. 2. 17:33
 8/13 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó előtti
2011. júl. 2. 17:33
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendben 2. vsz. Nem is kételkedtem neked jó mert te együtt dolgozol vele, és együtt vagytok egy melóhelyen.


De aki külön van máshol dolgozik és úgy gondolja tényleg minden rendben megy de közben még sem mert nem tud róla ...Na én így értettem.

2011. júl. 2. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen alaptermészetű férfiak, de sokan nem csalják a párjukat, nekem az vicces, hogy akivel csalnak, sokszor rosszabb nő, mint akit csalnak.
2011. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!