Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztem az anyámma...

Nagyon összevesztem az anyámmal, nem látok tisztán a haragtól. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

24/F vagyok, édesanyám 54 éves.

Mindig nagyon akaratos, önfejű ember volt, és igen kedvelt eszköze a lelki terror... Többször is nagyon megbántott már, teljesen oktalanul szidalmazott, ócsárolt és sértegetett.


Én egy nagyon türelmes, művelt, értelmes embernek tartom magam, de amit ma tett velem azt nem tudom megbocsájtani neki. Annyira feldühített hogy legszívesebben megütöttem volna, de természetesen nem tettem meg csak ráförmedtem és megmondtam neki, hogy amíg nem kér elnézést addig én egy büdös szót nem vagyok hajlandó beszélni vele... betelt a pohár. Sajnos amióta az eszemet tudom, bocsánatot kérni senkitől soha nem hallottam ezért tartok tőle, hogy végleg megromlott vele a kapcsolatom. Még a szüleimmel élek (több generációs ház) de bármikor megtehetem, hogy elköltözöm innen. Viszont nem akarok rossz viszonyban lenni a szüleimmel, ugyanakkor lenyelni sem vagyok hajlandó a dolgot (már sokadjára). Apám nem nagyon foglal állást, csak kétségbe van esve amiért így alakult a dolog. Egész egyszerűen nem tudom mit tegyek...


2011. júl. 2. 23:40
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Sajnos ugyan ebben a helyzetben vagyok.26/L

Apro hulyesegeken esik nekem folyton,es a turelmem veges egs ido utan felemelem a hsnglm es probalok celozni arra,hogy mar nem vagyok 2 eves ,hogy megmondja mit csinaljak.1 honapja vagylk ktthon,amugy kulfoldon dolgozunk a parommal.De ennyi ido alatt is elege van belolem akar ha csak levegot is veszek.aztan idegileg kikesziti magat ha visszafeleselek,es kezdodik a lelki terror,hogy en kikeszitem...nem sokaig vagyok mar itthon de meg eppe eleget ahhoz,hogy kikeszitduk egymast.mit tegyek?

2020. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!