Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem anyám?

Miért csinálja ezt velem anyám?

Figyelt kérdés
Tegnap elvittem a húgomat Budapestre kirándulni mert nyáron úgyse mennénk sehova kirándulni pedig mondtam neki hogy elmegyek vele és ezért elkezdi nem mehetünk sehova nyáron meg bla bla bla.... Most azért büntet meg mert kezd jó viszonyom lenni a húgommal és elvittem kicsit kirándulni??? ezt én nem értem:S
2011. júl. 3. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2011. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

PEsten éltek alapból?

ha nem akkor egyértelmű: két gyereket én sem engednék el egyedül egy ekkora városba.

Inkább társasozzatok otthon, vagy vmi, az is jó mulatság:)

2011. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megkérdezted tőle, hogy elmehettek-e? hány évesek vagytok? kül. én se biztos hogy örülnék, ha a két lányom egyedül "kirándulna" pesten.
2011. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pestre két gyereket nem szabad egyedül elengedni...
2011. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki a szavaidból,akkor engedély nélkül mentetek,ezért büntet.Egyébként én sem engedném el a gyerekeimet egyedül egy idegen városba(bár az még mindig nem derült ki,hány évesek vagytok).
2011. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 ő meg 15 am meg azér ki is basz a házból???? me nem szotlam neki hogy tesóm is jön vem??
2011. júl. 3. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok,és ő értetek a felelős.Fogalmad sincs róla mit érezhetett,mikor a húgod nem volt meg.Próbáld higgadtan végiggondolni,hogy mit csináltál,és rájössz,hogy igaza van.
2011. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!