Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye nem normális? Nem...

Ez ugye nem normális? Nem tudok egyedül dönteni.

Figyelt kérdés

22éves vagyok és nem tudok egyedül döntést hozni.

Mindig másoktól várom azt, hogy döntsenek helyettem.

Anyám mindig meg mondta, hogy mikor mit csináljak, nem engedte, hogy egyedül döntsek, mindig azt kellett csinálnom amit mondott.

Például. ma párom húga megkért, hogy vigyem be őt az egyik városba(40km-re van). Anyám azt, mondta, hogy döntsek én. De nem tudom eldönteni. Tudom, hogy nem szívesen adná oda a kocsit(az ő nevén van) de párom meg szeretné ha elvinném őket.

Ha egy ilyen egyszerű helyzetben nem tudok egyedül dönteni akkor később mi lesz így? Lehet ez ellen tenni valamit?Vagy egész életemben ilyen határozatlan kis csitri leszek?


2011. júl. 3. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk fordítva van :D anya helyett mindig nekem kell dönteni, már egy kicsit besokkaltam tőle :S

ő 47 éves, én meg 20 és elhiheted ez is épp elég rossz :S


na, de szerintem azért nem tudsz dönteni, mert nem hiszel magadban :( próbáld elhinni, hogy jó vagy, és mérlegeld a helyzetet, aztán pedig dönts! és ha rosszul döntenél, ne ostorozd magad, hanem úgy fogd fel, hogy nem baj, ebből is tanultam valamit, máskor tudni fogom :)

2011. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!