Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért viselkedik így?

Mért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm,5évig jóban rosszban együtt voltunk.Aztán ugyanazon a szórakozóhelyen megismerkedtünk a mostani párunkkal,ennek már 3éve.Szinte már abszurd,hogy ugyanakkor lett komoly kapcsolatunk is,ugyanazon a helyen.

Annyira eltávolodott tőlem azóta.Én is és Ő is összeköltöztünk a párunkkal,azóta nem is keres.

Mindketten fodrászok vagyunk.Egy kis segítséget kértem tőle msn-en ,hajvágással kapcsolatba,de vissza sem írt.Akkor még egy iskolába járt a párommal és annyit mondott vigyorogva egy hónap után,hogy nem ért rá.

A barátja megcsalja és már korántsem jó a kapcsolatuk.

Láttam,hogy kiírta egy közösségi oldalra,hogy nagyon szomorú és rossz napja volt.

Rákérdeztem,visszaírt,hogy sokat veszekszik a barátjával és megkérdezte mi hogy vagyunk.Írtam,hogy minden ok és ha valami baj van ,rám számíthat,de nem akarok tolakodni,ha kedve van kibeszélheti a gondjait.

Ennek már majdnem 2hete és annyira sem méltat,hogy válaszoljon.

Érdemes lenne rákérdezni,hogy mitől romlott így meg a barátságunk?Vagy hagyjam a fenébe?

Ti mit tennétek?


2011. júl. 3. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Vegul is visszairt, ugyhogy nem tudom min problemazol.

Most nagyon el van foglalva a bajaval, majd fog segitseget kerni, ha kell neki, addig hagyd beken.

2011. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem egyszerű. :(

Lehet azt gondolja, Veled úgyse tudja megbeszélni, mert Ti boldogok vagytok (ez persze hülyeség, de nem kizárt, hogy ez jár a fejében), meg hogy úgyse érted meg az ő gondját/gondjait.

Szerintem megváltoztatok mindketten a kapcsolatban, ki jobban, ki kevésbé, és ő eltol magától.

Nekem is van egy nagyon jó barátnőm már 8 éve, néha kevesebbet beszéltünk és volt hogy haragudtam rá, de utána mindig egyenesbe hoztuk, mert egy idő után mind a ketten igényeltük a kommunikációt, kapcsolattartást. Ha ez nincs meg, sajnos halott ügy a dolog. :(


Talán egy próbát még megér, de ha arra sem válaszol vagy leráz, hagyd. Erre a felajánlásra legalább egy köszönöm illő lett volna.

Sajnálom hogy így alakult. :(

2011. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az,hogy kb 3 éve ez a 2 eset volt amikor egyálltalán kommunikáltunk,akkoris én kezdeményeztem és nem lett belőle semmi.

Könnyű azt mondani,hogy hagyjam,majd ha szüksége lesz rám,de kérem én is érző lény vagyok és nagyon rossz látni,hogy épp most veszítem el az egyetlen barátomat.

Mert vannak ugyan ismerősök,de barát csak ő...volt.

Én megértem,hogy most nem én vagyok a legfontosabb,de annyi tisztelet legyen már benne,hogy visszaír.Ha más nem csak annyit,hogy most nem akar beszélni.

Kívülállóként könnyű azt mondani,hogy problémázok,de kíváncsi lennék fordított helyzetbe is ilyen könnyen vennéd-e,hogy egy ember,akit szeretsz,leszar magasról.Hozzátenném nem csak most,3 éve folyamatosan.

2011. júl. 3. 12:14
 4/10 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm!Talán még írok neki...
2011. júl. 3. 12:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megértem a problémádat. Sajnos vannak olyan emberek (főleg a nők!), akiknek a barátság nem annyira fontos mint egy párkapcsolat. És akik ha megtalálják a nagy Ő-t, akkor mindenki más le van ejtve. Mintha ez az egy nagy célja lenne az életüknek. Én vesztettem már el 2 jó barátnőt is. Az egyikkel 4 évig nagyon jóban voltunk. Tudtam, hogy ösztöndíjat kapott külföldre. Egyik nap megbeszéltük, hogy találkozunk a megbeszélt helyünkön. Nem jött el. Felhívtam a lakásukon (akkor még nem volt mobil), és anyukája vette fel. Közölte, hogy a lány elment külföldre. Gondolhatod, anélkül hogy szólt volna! NAgyon kiakadtam. Egyébként miután hazajött (kb. 5 év múlva), megkeresett, akart volna találkozni velem. Gondolom, addigra már nem voltak itthon barátai és jó lettem volna én is. Ja meg nem mellékesen, volt kint egy pasija akivel szakított addigra már. Én megmondtam neki, hogy nem akarok vele találkozni és kész. De mit képzel az ilyen?

A te barátnőd is olyan lehet, akinek addig jó voltál amíg nem volt senkije. És most rossz lehet neki azzal szembesülni, hogy se pasi-se barátnő. De gondolom azt ő is érzi, hogy mennyire ciki lenne ennyi idő után eléd állni azzal, hogy ismét barátkozni akarna...Sajnos nem tudsz mást tenni, ismerkedj más lányokkal, hátha találsz olyat akinek még fontos a barátság is, nem csak a pasik! Ja, és a másik lány akinek a barátságát szintén 4 év után vesztettem el, az pedig azért történt mert én szültem, az ő párja viszont egyelőre még nem akar gyereket.

2011. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem hagyd!Te felajánlottad a segítséged érhetően,világosan és ha majd igényt tart rá keressen ő!

Ő kakált le téged,te mégis kedvesen a segítséged ajánlod,legyen ennyi elég!Ha majd leszáll a földre majd szól!

VISZONT arra hagy reagáljak valamelyik előttem szólónak hogy egy nőnek fontosabb a párkapcsolat mint a barátnőzés...

Erre csak annyit mondok hogy nem a barátnőm mellé fekszem este az ágyba,nem a barátnőm ápol mikor éjszaka közepén felgyulladok a láztól vagy hányok ész nélkül,nem a barátnőm súgja a fülembe mennyire szeret,nem a barátnőm fog elvenni feleségül,és nem fog gyereket csinálni sem nekem!

Én mindig úgy voltam vele és ez oda vissza így működött nálam,hogy HA szinglik vagyunk akkor megy az egymás seggében levés és még wcre is együtt megyünk!

HA viszont van párunk és KOMOLY akkor mindenki megy a dolgára és akkor találkozunk amikor épp jó nekem is neki is!Ha ez egy hónapban 1szer van,akkor,akkor találkozunk és kész!DE(!) ha az éjszaka közepén lelki bánat éri és közben megindul a föld és itt a világ vége sem tántoríthat el senki attól hogy találkozzak vele és megvigasztaljam!

Nekem ez a normális és ettől nem leszek sz*rab barátnő csak mert a páromat előrébb helyezem a barátnőmnél!De természetesen nem kötözködésképp írtam ezt le!Csak én így gondolom!:)

2011. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is fontosabb a párkapcsolat,de azért más kapcsolataim sem szeretném emiatt elhanyagolni.

Hát hagyom,valójában mit várok?Ha ezekután Ő keresne ,mert mondjuk neagyisten szakítottak,akkor már ugysem lenne a régi semmi,mert tudnám,hogy ha talál ujra egy pasit,akkor én megint feledésbe merülök.

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. júl. 3. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
tuti félrekúr
2011. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én voltam a 12:31-es.

Oké, nem azt mondom, hogy ha már van az embernek párkapcsolata, akkor ugyanúgy minden héten többször kell/tud találkozni a barátnőjével, de az szerintem abszurd amit pl. velem a barátnőm eljátszott, hogy egész nyáron egy nyamvadt kávéra nem tudtunk leülni! És mondom, ez nem egy harmonikus szuper kapcsolat volt nála, hanem egy olyan ahol napi szinten szakítottak. A fiú verte is. Ennek már több mint egy éve de még mindig nagyon rosszul esik.

2011. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Átérzem,tudom milyen rossz.

Jobb ha nem is rágódunk ezen,nem ér annyit az egész.

Biztosan találunk olyat,akivel végre felhőtlen barátságot köthetünk:)

2011. júl. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!