Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki felnőttként is a szülővel...

Ciki felnőttként is a szülővel élni, egy háztartásban? 42/F

Figyelt kérdés
42 évesen még az Anyámmal élek. Jó nagy a lakás, elszeparáltan vagyunk. Hiába dolgozok, nem tudok annyit félretenni, hogy elköltözzek bérleménybe, vagy saját lakást vegyek. Menyire gyakori ez manapság?
2011. júl. 3. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%

Vehetnétek az egy nagy lakas árábol 2 kicsit. Jot tenne a tavolsag ebben a korban (papucsban ne lehessen átmenni!). Így sokmindenben nem vagy onallo, és kvazi pótpartnerei vagytok egymasnak anyukaddal lelkileg es eletvitelileg, és ez megneheziti a Hozzád illo tars megtalalasat is.

(35/L)

2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

Off:35/L?

Nem esetleg NŐ?


On:Nem ciki, csak szokatlan.És szerintem főz, meg mos is rád anyukád.De ez -ha így van- ugyanúgy a te hibád is, mint az övé.Ha egyke vagy, akkor meg pláne ez lehet a szitu.Az is jó ötlet lenne, hogy eladni, és két kisebbet venni.


34/N

2011. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm (40), keres 110 nettót kb. Ebből bérelt egy lakást, rezsi, kaja stb. Épp kijött hó végére. Inkább visszament az anyjához, 50-60 ezre megmarad minden hónapban.

Amúgy ahogy írta valaki, ilyen fizetések mellett ezek egyre gyakoribbak lesznek..

2011. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nem jó. KELL tudni külön élni, akár egy albérletben. 35/N
2011. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14%

Nem ciki, de fura és szokatlan. Bár manapság egyre több ilyennel találkozom, mivel az embereknek nincs pénze, sokan eladósodnak és örülnek, ha van hol lakniuk...

Az mondjuk tényleg gáz, ha ennyi idősen is állandóan anyukád főz, mos rád, ő vásárol be neked stb. Ha önálló vagy más a helyzet, de én azért nem mondanék le arról, hogy külön éljek.

Ami inkább probléma, hogy nincs senkid (nem tudom, hogy volt-e már élettársad, feleséged), de a helyedben próbálnék ismerkedni. Két jövedelemből könnyebben is fenn tudnátok tartani egy lakást.

2011. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az Anyám mos, takarít, vásárol nekem. Oké ő főz, mivel ő van itthon, és ráér. Amúgy biztos fura, de ahogy látom a körülöttem élőket, barátokat, nekem nem kell család, se gyerek. Nem bírom a kötöttséget.
2011. júl. 3. 16:14
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy ciki-e. Engem nem érdekel, hogy ciki-e az, ami nekem jó. Kit érdekel, hogy másoknak mi a véleménye?! Éljenek ők úgy, ahogy akarnak.
2011. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
D=====3
2011. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
24%

Nem, de ha valaki meglett férfiként párt keres és a nő rákérdez, hogy hol lakik, háát...

A nők sokkal kevesebbért is elküldik az embert más éghajlatokra az első randi után (vagy társkeresőn a találkozás előtt)...

Nem rossz indulatból írom ezt.

Hasonló helyzetben lévő, csak a kérdezőnél 10 évvel fiatalabb férfi vagyok. Vállalkozok és van pénzem most lakást venni, igaz, nem a drágább, színvonalasabb környékeken.

Az a gáz, hogy most hitelre sem könnyű lakást venni.

Még a válság előtt egy ismerősöm egy kis örökségből és havi kb. 70000 forintos kereset mellett tudott venni egy kb. 7 millió forintos lakást. Ma már le kell szurkolni ehhez a lakáshoz 3.5 milliót. De van a válságban valami jó is, zuhannak a lakásárak.

2011. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha neked is megfelel, anyádnak is megfelel, akkor egyáltalán nem ciki. Én nem értem ezt a minden áron lakjunk külön hülyeséget.
2011. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!