Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Nem értem a...

Miért ilyen? Nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés

Párommal közös megeggyezéssel szakítottunk. De én megbántam a szakítást. Elmondtam neki, hogy hiányzik benne lennék az ujrakezdésben ő azt mondta neki jobb egyedül. Most jó a nyugalom, nem vágyik kapcsolatra. (Más nő se kell neki)

Nekem ez rosszul esett, de beletörödtem. Ugy gondoltam hogy én próbálkoztam nem jött össze akkor ennyi volt. Ő azóta állandóan keres, közös programokat szervez, hív mert tudni akarja mivan velem. Az ilyen találkozásoknál én mindig reménykedem, hogy talán meggondolta magát, hogy hiányzok neki, de ő hűvös és kimért velem. (Néha-néha egy nagyon minimális közeledés)

Miért viselkedik így? Ha nem akar velem kibékülni, miért velem szervez programokat?


2011. júl. 3. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy ezt mér csinálja ha nem szeretne újra összejönni veled. Lehet hogy a választ még ő maga sem tudja.
2011. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán mert jól rézi magát veled és nem akarja teljesen megszakítani a kapcsolatot közöttetek.Valamennyire még biztos szeret... de tényleg kérdezd meg tőle... ezt máshonnan nem tudhatod meg.
2011. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem igazodok ki rajta, eltérő válaszokat ad. Volt amikor azt mondta, hogy azért hogy ne unatkozzak otthon. (Azért szervez velem programot) Volt amikor azt mondta, hogy azt akarja legyünk barátok, de 2 percel később már nyomult, ölelgetett stb. A következő találkozón pedig hűvös volt.
2011. júl. 3. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szorakozik, rangat mint egy babut.
2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. 3 év után szakítottunk, de megállapodtunk, hogy barátok maradunk, már csak a közös baráti társaság miatt is. Én viszont még mindig nagyon szeretem. A szakítás is inkább az Ő ötlete volt, mert azt mondta, hogy nem tudja elképzelni azt, hogy velem élje le az életét. Szeretek bolondozni és emiatt szerinte sosem fogok felnőni. Pedig ez nem igaz, mert tudok komoly lenni, hiszen évek óta mérnökként dolgozok és elég felelősségteljes a munkám. Próbáltam megváltozni, de nem sikerült. Ez van, ilyen vagyok. Viszont ahogy említettem, közös a baráti társaság, ezért engem is meghív mindenhová. Sokáig én is azt hittem, hogy újra akarja kezdeni, de ma már nem hiszek ebben. Néha úgy érzem, hogy csak azért tartja velem a kapcsolatot, hogy megnyugtassa magát, hogy még törődik velem, illetve a társaság miatt is, ahová én általam került be. Ez egyben rossz is, mert sokszor fájdalmat okoz, hiszen mindig egyből megtudom, ha valakivel randizik. Persze próbálkozom én is, de sajnos mindenkiben őt keresem. Én mindenesetre beletörődtem, hogy ebből nem lesz semmi és próbálok továbblépni. Tedd Te is ezt. 26/F
2011. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi csak kettesben szoktunk találkozni, nem baráti társasággal. Ő nem randizik, mert utána én soha többet nem találkoznék vele. 3 hete szakítottunk azóta nem volt senkivel. (Ha összejönne valakivel, alakula a dolog) én minden kapcsolatot megszakítanék vele. És ezt ő is tudja, ezért is gondolom ezeket a találkozásokat próbálkozásoknak, de mindig csalódok picit.

Nem tudom mit kellene tennem.

2011. júl. 3. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
szögezd le neki hogy nem érted miért ilyen. ha eldöntitek hogy barátok lesztek akkor legyen kedvesebb. ha újra akarja kezdeni közeledjen. ha nem akar semmit akkor ne játszon már itt veled! mond el neki hogy neked ez így nem jön be!
2011. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!