Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem párom viselkedését!...

Nem értem párom viselkedését! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem értem párom viselkedését. Csodás nyaraláson voltunk, boldogabbak voltunk mint valaha. Haza jöttünk, és teljesen megváltozott, rossz kedve volt egész nap. Kérdezgettem, hogy mi a baja, azt monda semmi.

Én elmentem barátnőimhez, kaptam tőle egy sms-t, hogy "egyedül akar lenni, nem tudja mit akar!" Nem is értettem ezt az egészet, kérdeztem, hgy ez mégis mi...szakítani akar? Boldogok voltunk, neki ilyen napja van és akkor szakít? Azt mondta, hogy igen.

Hát eléggé kikészültem, semmi előzmény nélkül (nagy szerelem közepette) ezt írt nekem.

Pár óra mulva megint írt egy sms-t, hogy hülye volt, ne haragudjak. Megbánta amit írt és majd megbeszélünk mindent.

A megbeszélünk minden az volt, hogy másnap felhívott én természetesen bunkó voltam vele és nagyon csalódott. Számon kértem hogy ez mi volt? Tökéletes volt minden és elrontotta. Erre annyit mondott, hogy sajnálja, ő se tudja miért mondta, velem akar lenni és már tegnap bocsánatot kért. Elmondta mit csinál aznap kérdezgetett felszines dolgokat amikor bunkón válaszoltam, becézgetett ahogy szokott majd leraktam a telefont.

Ennek 2 napja! Azóta nem keresett.

Még mindig nem fogom fel. (1 éve vagyunk együtt)

Most akkor szakított velem? És, ha igen magyarázatot se érdemlek? És akkor miért írt, hogy megbánta hülye volt, ha azóta meg nem is keres.

Mit gondoltok?


2011. júl. 17. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
De miért voltál bunkó?
2011. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Probalt O magyarazkodni, nem hallgattad meg, nem fogadtad el.
2011. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Játszik veled, még Ő maga sem tudja mit akar.. Ne békülj ki vele, mert akkor ha rossz kedve lesz mindig ezt fogja játszani, annak meg semmi értelme
2011. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért voltam bunkó? Talán azért mert egy csodás nyaralás után a szerelmem minden előzmény nélkül bejelenti, hogy szakítani akar! sms-be!!! Csak ezért!

Magyarázkodni? Hát jöjjön el, tudja hol lakom! Ne telefonon akarja megbeszélni. Ráadásul még ő kérte ki magának, hogy már bocsánatot kért felejtsük el. Mintha olyan könnyen menne...azóta meg nem is keres!

2011. júl. 17. 14:12
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
neked hogy esett volna hogyha épp bocsánatot akrasz kérni, próbálkozol és erre tök bunkóan válasozlgatnak neked? Talán ezért nem hív, hanem neked kéne őt.
2011. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy épp az általad csodásnak tartott nyaralás a magyarázat. Ha jól gondolom, akkor ti nem éltek együtt. A párodat szerintem az riasztotta meg, hogy a nyaralás alatt, 24 órát együtt töltöttetek, és egyszerűen besokallt. Szeretni szerethet, de lehet, hogy a túl szoros kapcsolat még 1 év után is sok neki.

Nem érdemes sem bunkónak, sem túlságosan kedvesnek lenned vele, ha újra jelentkezik. (Amit én kivárnék a helyedben, és nem hívnám, akármilyen fájó, és rossz a bizonytalanság.) Ha újra beszéltek, mondd meg neki nyugodtan, hogy 1 év után nem érdemled meg, hogy packázzon veled. Ha időre van szüksége, kap 1 hetet/ hónapot ( döntsd el te, hogy NEKED mennyi fér bele a türelmedbe) aztán mondja el mit akar. Ha érezteted vele, hogy néhány becéző szó, meg sms ellenére sincs korlátlanul ideje, akkor el fogja mondani mi a gondja. Sajna, én ebből sok jót, és tartós kapcsolatot nem nézek ki, de lehet, hogy tévedek...

2011. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Írták itt előttem, hogy miért voltál bunkó, miért nem hallgattad meg. Ebben igazuk van, mert lehet, hogy ha kicsit akkor tudsz uralkodni a csalódottságodon és leültök személyesen megbeszélni, hogy mi is a probléma, magyarázatot kérsz tőle, mert a problémákat csak úgy lehet megoldani, ha te is tudsz róluk, megbeszélitek, akkor lehet, hogy megkapod a magyarázatot.


Másfelől ha én valakivel csak úgy, minden magyarázat nélkül szakítok és megbánom, nem intézem el annyival, hogy telefonon felhívom és: bocs, hülye voltam, és elkezdek általánosságokról beszélni, minden magyarázat nélkül. Aztán ha az illető nem akar ezek után velem beszélgetni, még én sértődök meg és nem keresem többet...

Azért egy magyarázat nélküli, sms-ben való szakítás után, amit vissza akarok csinálni, evidens, hogy én megyek a másik után, én keresem és próbálom jóvá tenni, próbálom vele megbeszélni a dolgokat, megoldást találni.


Van egy olyan érzésem, hogy a párod valóban nem tudja, akar-e veled lenni. Te tudod, mennyire fontos neked ez a kapcsolat. Vagy te keresed meg, leültök, megbeszélitek, aztán döntötök, mi legyen, vagy hagyod a francba, de akkor nem biztos, hogy valaha is fog téged keresni.

2011. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én biztos, hogy nem fogm hívni! Az kivan zárva, persze még mit nem!

Itt én vagyok az "áldozat", ha kitalálta mit akar közölje, ne szórakozzon hanem közölje és ha engem akar akkor el kell viselnie a bunkózásomat, mivel megbántott és nagyon haragszom rá. Nem tudom megjátszani magam!

2011. júl. 17. 14:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"neked hogy esett volna hogyha épp bocsánatot akrasz kérni, próbálkozol és erre tök bunkóan válasozlgatnak neked?"


És neked hogy esne hogy úgy csak a semmiért kidobnának! Minden előzmény nélkül? Gondolom az meg neked esne sz*rul, főleg hogy mi a garacia hogy ezt soha többet nem fogja eljátszani?? És ha minden rossz kedvnél eljátsza?A kérdezőnek meg legyen annyi elég hogy "hiszen bocsánatot kért" Igaz mindenkinek jár egy esély de a kérdező nem írta hogy volt-e már ehhez hasonló az 1 év alatt.. Ha nem akkor probálja meg, ha pedig volt akkor ez a férfi nem fog változni

2011. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyanús a pasid viselkedése, no meg az is, hogy ilyen könnyen feladja... hát ha nem hív, ennyit ér. Ki tudja, lehet van neki egy titkos "szerelme"? Mindenesetre ha fontos vagy neki hívni fog ez biztos!

26L

2011. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!