Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék vele össze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék vele össze? Nem is értem a viselkedését.

Figyelt kérdés

Van egy lány(akivel egy osztályba jártunk), nagyon jóba lettünk, én szerelmes lettem belé, de végül nem jöttünk össze(csak kavartunk néha). Aztán lett egy barátja, megpróbáltam túltenni magam rajta, ami vmennyire össze is jött. Azonban most újra találkoztunk egy hosszabb időszak után és elmondta, hogy szakítani fog a barátjával és így elég nyomulósra vette a figurát.

A bökkenő az csak annyi, hogy régen is bulikban volt, hogy nyomult és összejönni még sem akart. Szeretnék vele összejönni, de nem tudom miként csináljam. Az nem vált be, mikor kiöntöttem neki a szívemet, meg oda voltam érte, sokat beszéltem vele. Tehát most legyek ott azért, de tegyek úgy, mintha hanyagolnám?


2011. aug. 2. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
játszadozik sztem csak
2011. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű. Csak azért fura nekem, mert volt mikor nagy problémája volt és senkihez nem tudott fordulni csak hozzám, elég sokszor segítettem neki a lelki bajaiban meg mindenféle hasonló probléma során. Tehát ha egyébként meg játszadozna velem, az elég nagy szemétség lenne azok után, amikben támaszt nyújtottam neki
2011. aug. 2. 15:09
 3/3 gyíííháááá ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Valószínű, hogy csak nem akar egyedül maradni, ezért keres vkit a barátja helyére. De gondolj bele, ha mással ezt csinálja, akkor veled is meg fogja ugyanezt. Szerintem hagyd a pics*ba..
2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!