Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltötök Ezen az...

Mennyi időt töltötök Ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Mi alapján böngésztek?

Csak úgy vagy konkrét kérdés alapján?


Csak azért ide írtam,mert itt válaszolnak többen.


2011. jan. 26. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Napi 2 órát. Kérdezek, válaszolok és böngészek.
2011. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Családi témakörben...általában párkapcsolat ügyben válaszolok, vagy családi konfliktushelyzetekben. Érdekelnek az ilyen dolgok.

napi kb fél óra...de nem egy-végbe...közbe közbe belépek. Van amikor több...

Érdekel a szerelem-szex témakör is, de ott 13-15 évesek tesznek fel kérdéseket és már meguntam osztani az észt

2011. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár órát tuti mostanában..Össze-vissza nézelődök.
2011. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, eleinte én is szex-szerelemben tevékenykedtem, de aztán én is ráuntam. Rájöttem, hogy tele van sötét emberrel :) Amúgy én naponta többször szoktam feljönni, és általában 10-30 percet töltök itt, attól függően hogy találok e érdekes kérdést.
2011. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Többet, mint amennyit érdemes lenne. De ez van. :)
2011. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általában éjjel mikor nem tudok aludni feljövök é válaszolgatok néhány kérdésre. jó érzés segíteni, vagy legalább megpróbálni. Néha pedig egyszerűen csak kiírni magamból a gondolataimat, nézeteimet. Sokszor olyan dolgokról, amikkel kapcsolatban nem lehetek teljesen őszinte a környezetemben lévőkkel, mert csak néznének rám, hogy ki vagyok és mit csináltam az "eredetivel". Sokan nem is gondolják hogyan gondolkodom egyes dolgokról és talán megbotránkoznának ha hallanák. De itt kiírhatom magamból és ezzel néha segítek is.

Amúgy a főoldalon a családi kapcsolatok témakör kérdéseit mindig kiszúrom. Néha kiírok 1-1 kérdést ha nem tudok valamit, vagy kíváncsi vagyok mi az általános vélemény vmiről.

2011. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Összességébe napi 1 órát kb., nem egyszerre, de ez csak a mostani helyzet, van amikor hónapokig fel se jövök, mikor mennyi kedvem van a netezéshez, de az még nem garancia arra, hogy ezt az oldalt is megnyitom.

Eleinte én is a szerelem, szex rovatban kezdtem, de baromi unalmas lett, a sötét hülye gyerekek, meg a szex az alapja mindennek mániások kérdései, válaszai, na meg a napi 20 "nem élvezett belém, mert kivette a végén, lehetek-e terhes" kérdések....

Mostanában általában családi témakörökben...de kezdem ezt is unni, mert rengeteg a provokatív kérdés és sokszor nem bírom ki, hogy nem menjek bele a vitába.

2011. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
napi 8-10 órát
2011. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...


Ha dolgozom,akkor meló közben 3-4 órát simán:)

ha nem dolgozom és párom a szüleinél van,akkor is napi 3-4 óra

Ha párom nálam van,akkor fel se lépek...


általában a család,az állatok témakörben,meg amin megakad a szemem


szoktam kérdezni,havi 2-3 kérdés

inkább válaszolgatok,olvasgatok

2011. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!