Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Va még ilyen helyzetben...

Va még ilyen helyzetben valaki? ha igen volt belőle probléma?

Figyelt kérdés
Az állandó lakcímünk megváltozott.A gyerekeim az apjukhozlettek bejelentve,de nekem nem az lesz az állandó lakcímem.Így hiába nevelem én őket lehet e belőle gondd hogy nem azonos az állandó lakcím.Már sok helyen meglett kérdezve mindenki mást mondd.Van aki azt mondja nincs jelentősége,van aki azt mondja megkelll egyeznie az állandó lakcímnek.Én is így tudom.
2009. nov. 19. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kapsz a gyerekek után családipótlékot,vagy más támogatást,akkor meg kell egyeznie a lakcímeteknek.Ha nem egyezik,mivel tudod bizonyítani,hogy te neveled őket?
2009. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt én is így gondolom,de amikor az apjuk megcsináltatta az új lakcím kártyát az önkormányzat azt mondta csak az egyik szülőnek kell megegyeznie a címnek.Hát igen most derült ki hogy ő azt nem mondta az okmány irodába hogy nem nálla vannak a gyerekek.de azt tudják,hogy mi már régen elváltunk.Kész káosz...

Köszi a választ

2009. nov. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!