Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A természet örökölhető-e?

A természet örökölhető-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen!
2011. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Naná! De nem egyetlen felmenőd természetét öröklöd egy az egyben, hanem számos ősöd egyedi "keveréke" vagy. ez benne a szép :)
2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
De még mennyire.Két gyerekem van,egy fiú 8 éves és egy lány 6 éves.A fiam mintha az apja tükörképe lenne természetben aminek nem igazán örülök.Itt megjegyzem,hogy már régen elváltunk,az apjukat nem is látják mivel hála istennek nem jelentkezik.Tehát utánzásról szó sem lehet,mert nem találkoznak.Ugyanaz az agresszivitás,a mozdulatok,a hirtelen harag,mintha az exemet látnám.
2011. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
a természet max. úgy örökölhető ha Isten fia vagy ..
2011. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne! Teli vagyunk olyan tulajdonságokkal amelyek a nagyszülőkről vagy épp a szüleinkről ragadtak ránk.

És ez nem azért van, mert ezt láttuk tőlük, hanem mert ezt "kaptuk" tőlük! Ezek lehetnek kis apróságok is, de lehetnek komolyabb tulajdonságok is.

2011. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy tudom, hogy a természet genetikailag nem öröklődik. Érdekes, ha öröklődik, akkor pl az egyik ismerősünk örökbefogadott lánya miért az örökbefogadó szüleire hasonlít?! És számos ilyen példa van. Szerintem nem örökölhető, inkább ellátja, eltanulja a dolgokat az ember kiskorában, és később ezt látjuk egy emberen.
2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Örökölhető és tanulható. Ezért hasonlít pl. az örökbefogadott gyermek, de mint a 12:43-as válaszoló kommentjéből is kiderült, örökölhető is.
2011. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Mint írtam a fiam az apját nem is látta évek óta,és a természete "dettó"Naponta többször látom,hallom.Másnak is feltünt nem csak nekem.
2011. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én azt vettem észre, hogy több rokonomtól kaptam egy tulajdonságot és én így úgy mond összeálltam, vagy mi. Lehet, hogy hülyeséget írok.:D
2012. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!