Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre vetéttek már? Csúnya...

Észre vetéttek már? Csúnya emberekkel alig beszélnek. Kiközösítik . Valaki ápolt meg minden, csak hát a természet.

Figyelt kérdés
Miért kell már mindjárt ítélni? Tegnap rám írt a barátnőm hogy tudok egy csúnya pasival beszélni.. Jól kijövők vele mert rendes, és jól ellehet vele beszélgetni.. Ilyenkor nagyon meg tudom sajnálni, mert a múltkor is volt egy lány és nagyon csúnya szavakat mondtak neki, mintha ők tökéletesek lettek volna. Köszi a válaszokat!:) 18L
2010. aug. 10. 19:06
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Vettétek*
2010. aug. 10. 19:06
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátnődet sajnálhatnád. Az üres fej sokkal nagyobb probléma.
2010. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
engem a súlyom miatt szoktak kiközösíteni, illetve azért, mert nem vagyok az a tipikus ivós-bagós-drogos emberke..:S
2010. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ostobán viselkedett, le is csesztem.
2010. aug. 10. 19:08
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
a túl igényes nők vagy pasik, nem tudnak vagy nem akarnak olyanhoz lealacsonyodni, aki egy kicsivel is másabb náluk vagy az átlagnál. DE akik ilyeneknél valahol az iq is kisebb lehet.
2010. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, ez szerintem is gáz. Egy büdös, fogatlan, ápolatlan izével én se szívesen beszélgetek, de aki csak simán csúnya (bár nem tudom, mit takar a csúnya? 150 kilós, csáléfogú, kancsal, vagy mi?), azzal miért ne beszélgethetnék ha van közös témánk? 19L
2010. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem azokról beszéltem aki fogatlan... azok nem ápoltak.
2010. aug. 10. 19:16
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

Én beszélgettem már "csúnya" pasival. Azt hittem egyértelmű neki, hogy barátok lehetünk, de semmi több.

Belémszeretett, és üldözött a szerelmével.

Ezek után 2x is meggondolom hogy szóba álljak-e csúnya pasival. 19L

2010. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
En ugy veszem eszre, hogy attol, hogy valaki nem szep, meg sok baratja lehet, de a parkapcsolatnal mar sokkal nehezebb nekik. Sokaig en sem ertettem ezt, de vegulis igaz az, hogy az ember a szep dolgokat preferalja akaratlanul is. Egy szep virag, egy szep auto, haz vagy ember sokkal jobban meg tudja fogni, mint egy romhalmaz vagy egy csunya ember. Ez belenk van kodolva valahogy. A szep emberekrol tudat alatt jobbat feltetelezunk, mint a csunyakrol, de amikor megismerjuk oket, kibontakozik az igazi szemelyiseg, aminek nincs koze a kulsohoz. A baratnod sokat veszit azzal, hogy nem engedi az altala csunyanak tartott embereket magahoz kozel, mert igy rengeteg ertekes emberrol mond le. Ergo o a vesztes.
2010. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akik külső alapján ítélnek, és ugye ők nem egy iq bajnokok.Nekem az ápoltság a fontos.Nem tehet valaki arról, ha éppen nem a legszebbnek teremtették.
2010. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!