Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szerethet? Most hogyan...

Belém szerethet? Most hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
VAn egy férfi azért nem akart felém közeledni mert mást szeretet és azt érezte hogy engem nem tudna szeretni,de jóban maradtunk és minap beszélgettünk hogy kezd vissza térni a földre,kezd jobban lenni lelkileg,és hogy nekem is köszönheti.Na már most ha tovább jóba maradok vele akkor belém szerethet?Vonzalom megvan 100%-an.Mit tegyek most,hogyan viselkedjek hogy érezzen is valamit!
2011. júl. 5. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
?????
2011. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ad önmagad. Végülis az a lényeg, hogy TÉGED szeressen. Hiába állsz a fejed tetejére egy szál tangában, attól még nem viszed előrébb az ügy menetelét.
2011. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha csak lelki társnak tekint akkor hívd fel a külsődre a figyelmet,legyél csinos,akár kihívóan is öltözködhetsz.
2011. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Több mint lelki társ.
2011. júl. 5. 09:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha több mint lelki társ, akkor mi a kérdés?Ha van köztetek esélye a dolognak, az ki fog derülni.Amúgy persze hogy van, miért ne lenne?
2011. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem szép lassan, semmit sem elsietve lehet egy tartós, akár életreszóló kapcsolat. Türelem, megértés, kedvesség, figyelmesség - te ezt ad, és akkor biztos jól alakulnak a dolgok. Tudtok együtt nevetni? a humor gyógyító! de semmi erőltetés, sietettés.
2011. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*siettetés
2011. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez a pasi sosem fog belédszeretni. Másba igen, de beléd biztosan nem. Nagyon hálás lesz, hogy összevakartad, de ez minden.
2011. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na hát ezt ne úgy képzeljétek el hogy én minden nap pátyolgattam,1 éve jóba vagyunk és ritkán találkozunk,inkább emailezünk sokat!Lehet nem akar többet de a vonzalom meg a szenvedély az ezer fokon ég nálunk.De ez is egy vélemény csak ha valakihez nem vonzódsz és kívánod akkor megértem hogy barátság lesz belőle.
2011. júl. 5. 09:54
 10/13 anonim ***** válasza:
te vagy a vigasztalódása, jönnél-mennél.
2011. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!