Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szerethet? Most hogyan...

Belém szerethet? Most hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
VAn egy férfi azért nem akart felém közeledni mert mást szeretet és azt érezte hogy engem nem tudna szeretni,de jóban maradtunk és minap beszélgettünk hogy kezd vissza térni a földre,kezd jobban lenni lelkileg,és hogy nekem is köszönheti.Na már most ha tovább jóba maradok vele akkor belém szerethet?Vonzalom megvan 100%-an.Mit tegyek most,hogyan viselkedjek hogy érezzen is valamit!
2011. júl. 5. 08:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szóval azt gondoljátok ha teljesen jól lesz akkor én repülök a képből?
2011. júl. 5. 11:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagy az esély rá, hogy te lennél a szamár a ló helyett.

Én a helyedben nem hagynám, hogy pótléknak használjon.

Persze nem kell elzárkózni a lehetőségtől, de én a helyedben minimum 1 évet váratnám. Az ilyen várakoztatás még szerelmet is ébreszthet. És itt nem arra gondolok, hogy 1 évig nem fekszel le vele, nem, 1 évig még csak esélyt se adnék neki semmire, még arra se, hogy a barátnőjének nevezzen. Lehet őszintének lenni, megmondhatod neki, miért döntöttél így, hogy nehogy azt gondolja, semmi esélye nálad, de ne kösd az orrára, hogy 1 év múlva aztán szabad lesz a pálya. Én hagynám egy kicsit kétségek közt.

Bár ha nekem egy pasi azt mondaná, hogy azért nem akar velem lenni, mert mást szeret, én azt hagynám a csudába. Mindig meg lesz az esély, hogy csak pótléknak kellenék.

2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt én már "eljátszottam". Ha össze is jöttök, mindig te leszel az ő "segítője", és ha neked kéne támasz, ő nem valószínű, hogy támaszt tud majd nyújtani. A kapcsolat (akár szerelmi, akár baráti) elején leoszott lapok, kiosztott szerepek megmaradnak a jövőben is. Szerintem nyiss egy új kapcsolat felé, és ha neked jó, hogy csak barátok maradtok, akkor legyen úgy.
2011. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!