Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet vagy csak szeretethi...

Szerethet vagy csak szeretethiánya van?

Figyelt kérdés
van valakim akivel nagyon viharos kapcsolatban vagyunk. néha nem beszélünk hetekig, utána meg együtt vagyunk. nem tudom eldönteni mit érez irántam, néha olyan közömbösen viselkedik aztán pedig amikor szeretkezünk annyira figyelmes, egész este ölelget, úgy tűnik akkor hogy szeret. Szerintetek? Akkor is így ölelgetne ha semmit nem érezne irántam, vagy valamit érezhet? én 21 ő 36
2011. okt. 15. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetekig nem keres, közömbösen viselkedik és általában nem kíváncsi rád, viszont mikor kanos, akkor körbeugrál, az csakis szerelem lehet... következő szex után, ha elég készséges leszel, még a kezedet is meg fogja kérni -.-
2011. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én szoktam mondani hogy ne keressen.
2011. okt. 15. 16:40
 3/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni
2011. okt. 15. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért is?
2011. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Talán kérdezd meg, hogy mit is akar tőled...

A kérdés engem is érdekel, hogy miért mondod, hogy ne keressen?

2011. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tudom. néha úgy érzem szabadulnom kell tőle, nem csinál semmi rosszat csak egyedüllétre vágyom. se veled se nélküled állapot
2011. okt. 15. 16:54
 7/13 A kérdező kommentje:
de itt a kérdés arra irányul hogy ha mikor úgy vagyunk együtt és ott alszok nagyon bújós. sok exemmel ellentétben akik nem voltak azok
2011. okt. 15. 16:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy keressen, akkor nem mindegy, hogy szeretethiányból van veled, vagy annál többet is érez?
2011. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is épp ezen rágódik, miért vagy vele: ha együtt alszotok, hagyod, hogy bújjon, de amúgy meg ne keressen.


Másrészről szerintem ha egy férfi szerelmes, hosszú távon nem ilyen kapcsolatot képzel el magának. Szerintem csak a szex érdekli némi extra szeretettel. De kb így: "ha együtt vagyunk, jó; de ha nem vagyunk épp együtt, az is jó".

2011. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez minden csak szerelem nem....


csak szexkapcslat vagy szabadidő-partnerkapcsolat.

2011. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!