Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudod elfogadni h a...

Mennyire tudod elfogadni h a párod nem úgy fejezi ki a szeretetét, ahogy az neked jó lenne?

Figyelt kérdés

Lehet h ismeritek, az 5 szeretet nyelvet, h mindenkinek van egy-kettő, amit ha nem kap meg, akkor azt érzi, h nem szeretik. (testi érintés, ajándékozás, szívességek, minőségi idő, dicsérő szavak). Zavar ha a párod ugyan kifejezi h szeret, de nem úgy? Tehát pl folyton ölelget de sosem dicsér meg, holott neked az fontos lenne. Szóvá teszed? Vagy h veszed rá? Ez lehet h önzőség, de az ember vágyik a boldogságra és ha nem kapja meg azt egy kapcsolatban, akkor egy idő után továbbáll nem? Mert azt érzi h nem szereti a másik, holott szereti, csak MÁSHOGY. Na a kérdésem az lenne h h kezelitek ha a párotok egészen másképp fejezi ki? Magatokon próbáltok változtatni, h észre vegyétek ezeket a közeledéseket, vagy rajta, h figyeljen rá, ti nektek mi lenne fontos? Ha ő magától nem veszi észre akkor nem szeret igazán, vagy csak figyelmetlen?

köszönöm a válaszokat


2011. júl. 6. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz,nálunk ez hullámvölgyekben van, van amikor megkapom azt amire vágyon, van amikor nem.szóváteszem,de el kell fogadnom, hogy nem vagyunk egyformák.
2011. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El. Mert ő más tipusú ember...

Nekem is ilyen a párom. Számtalanszor bizonyított már, de valami még mindig hiányzik. Ilyenkor gondolkodom el, hogy ha folytonosan elégedetlenkedek, előbb utóbb elveszítem őt...

2011. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy úgy érezném, hogy szeret valaki, ha úgy fejezi ki, amit én úgymond észre sem veszek. Így nem lesz a párom.
2011. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elviselem, de zavar.

Elfogadom, ha az én hibám, hogy zavar.

Én azt vettem észre, hogy ha úgy mutatja ki (gesztusokkal, érintéssel, csókkal, s főleg tekintettel), ahogyan én mutatom ki, akkor elhiszem, hogy szeret. Ha csak mondja vagy írja, hogy szeret, az számomra szinte teljesen érdektelen. Pláne, hogy olyan az érintése, amiből nem az derül ki, hogy szerelemmel szeret.

Lehet, hogy nem is szeret? :-)

2011. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!