Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: magasabb nőt elvennét...

Férfiak: magasabb nőt elvennétek? Nők: alacsonyabb ffihoz hozzámennétek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 14:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
simán. nő vagyok és magas... és nem zavar ha egy pasi alacsonyabb, bár attól függ mennyivel. 20 cm különbség pl sok lenne. az sem zavar ha fiatalabb. de túl magas pasikat nem szeretem, lehet azért mert én is magas vagyok. ahány ember annyi ízlés :P
2011. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

oh ugyanmár kedves kérdező :) ismerek jó pár boldog, idősebb házaspárt ahol a nő magasabb. persze ez nem megszokott szóval emiatt fura lehet néhány embernek, de nem befolyásol semmit, ha jól érzitek magatokat. én legalábbis nem foglalkozok sokat avval h mit gondolnak mások.

Amúgy gratulálok, mikor volt az eljegyzés? Vagy mikor lesz az esküvő? :P

2011. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Májusban lesz az esküvő, az eljegyzés meg pontosan 37 napja :)
2011. júl. 6. 15:31
 14/28 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem mentem volna alacsonyabb ferfihez. Nemcsak enged zavarna, de a ferfiak 95%-at is, ez biztos. De kerdezo ez az alapmagassagon is mulik, mert en 160 cm vagyok, tehat egy nalam alacsonyabb ferfi mar abszolut nem atlag magas. A te volegenyed meg igy is atlag magas, te vagy magasabb az atlagnal. Biztos, hogy nehezebb lehet neked, en is ismerek magas noket es vannak, akik inkabb egyedul maradnak, nem akarnak megalkudni. Kerdes, hogy megeri-e nekik. Van egy ferfi ismerosom, aki az en magassagomnal picit alacsonyabb (15x cm), o is emiatt egyedul van, ugy hivjak a baratai is, hogy a kis ember...egyszer ugy volt, hogy o akarta, hogy osszejojjunk, de ez nagyon belejatszott, hogy nem lett belole semmi.
2011. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ffi


Gratula és miért ne?!


De azért van 1 régi vicc: Asszony hanyatt fekszik a konyha asztalon, törpe áll a fiókban egy szál brében és azt mondja: Drága anyósom gyorsabban told-húzd a fiókot...

2011. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Volt alacsonyabb párom, és bár néha zavart, nem emiatt lett vége. :)


23L


Sok boldogságot egyébként!

2011. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg,sajnos felszínes lett a világ.
2011. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerűen felszínesség, hanem ösztönösen gondolják valamiért úgy a nők (és mindig is úgy gondolták), hogy egy magasabb férfi előnyösebb a számukra.

Pont most olvasok egy könyvet erről, az a címe, hogy Ösztönösen. Például olyasmi van benne, hogy Warren Hardingot azért választották meg amerikai elnöknek, mert látszólag úgy nézett ki, mint egy jó és okos elnök: magas termet, őszes haj, vastag, sötét szemöldök. Később kiderült, hogy ő lett a valaha volt legrosszabb elnök, csak a tudatalatti preferenciáik miatt választották meg az emberek, amelyek megtévesztették őket.

De én is teszteltem ezt egy netes társkeresőn: amikor 180cm feletti magasságot adtam meg, rögtön jött pár levél, amikor az alattit, akkor egy sem, miközben minden más adat ugyanaz volt (180 vagyok egyébként).

2011. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Igen,hozzá.

Nálunk is én vagyok a magasabb,igaz,csak 1-2 centivel.Igazából észre se lehet venni, kb egy magasnak nézünk ki.

A kezdetekben kissé zavaró volt,örültem volna,ha azért ő egy picit magasabb. De igazából rövid időn belül kezdett nem érdekelni,manapság pedig eszembe sem jut ezen problémázni.Nem a magassága miatt szeretem. És igen,hozzámennék,max nem magassarkúban:-)

2011. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem gond lenne, ha a párom alacsonyabb lenne nálam. Ilyen kapcsolatba én nem kezdenék bele. De van ismerősöm, akinek a férje jóval alacsonyabb, mint ő, őket nem zavarja.
2011. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!