Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: magasabb nőt elvennét...

Férfiak: magasabb nőt elvennétek? Nők: alacsonyabb ffihoz hozzámennétek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 14:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha ennyire komoly a kapcsolatotok felesleges ilyenen rágódni. Sok boldogságot és élvezzétek az együtt töltött időt :)

Amugy én a nálam magasabb férfiakat szeretem, bár elég alacsony vagyok, ugyhogy nem okoz problémát.

2011. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én 187cm vagyok így nem egyszerű. Mindig zavart az 1-2cm is de megtaláltam az Eletem párját aki alacsonyabb nálam de NEM ÉRDEKEL :))))
2011. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Miért mások véleményére adsz ilyen témában? Te éled az életed, élj azzal akit szeretsz, szerintem ne mások elvárására válassz!!! Mert akkor lehet jó sokáig szingli lennél hiszen annyi kivetni való van! És ha megbánod mert másokra hallgattál?
2011. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátom egy picit alacsonyabb volt nálam. Engem nem zavart, 3 évig együtt voltunk, és biztos, hogy nem azért szakítottunk, mert ő alacsonyabb volt :) Valószínű, hogy hozzá is mentem volna, ha úgy alakul. Őt sem zavarta, csak azért azt nem akarta, hogy magassarkúban flangáljak mellette, de ez meg nekem nem volt gond, mert amúgy sem szeretek magassarkúban járni.
2011. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Magasságomból adódóan(150) nem igazán kapnák nálam alacsonyabb fiút.

De amúgy nem zavarna, ha pár centivel alacsonyabb lenne.

Nektek sok boldogságot.

2011. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok felszínes, de egyszerűen zavarna ha alacsonyabb lenne a párom. Volt olyanra példa, hogy 1-2cm el volt csak magasabb a pasi nálam, magas sarkúban ő jegyezte meg hogy magasabb vagyok, szerintem a férfiakat jobban is zavarja! Ez nem felszínesség egyszerűen benne van ez az ösztönösség... A férfiak az erősek, meg kell védeni a gyengébb nőt stb... Tapasztalatom szerint pedig azokat a nőket akik az átlagnál(175-) magasabbak egyáltalán nem zavarja az alacsonyabb pár!
2011. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
És a kérdező sem mások véleményére hallgat csak kíváncsi volt! De attól mert egyeseknek nem kellene alacsonyabb pár, még nem nézik le azokat akiknek igen!
2011. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én hozzámentem és imádom!!!

Én 177 vagyok, ő meg kb. 173. Nem hordhatok magassarkút, meg az esküvői fotózáson vigyáznunk hogy állunk, hogy ne nézzen ki hülyén. Más hátrányom nem származott belőle.

Higgyétek el, ha szükség lenne rá, meg tudna védeni!

Nem adnám oda egyetlen magas férfiért sem.

2011. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!