Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki majdnem 10 éve együtt van...

Aki majdnem 10 éve együtt van a párjával, az csak jól döntött nem? Régen lépett volna már, ha nem, ugye? Nem szabad egy ilyen férfitől akarni semmit, jól gondolom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
Miért szerinted a srác azt mondta neki, hogy nem hagyom ott a nőmet, te csak szexre kellesz. LOGIKA
2011. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
A szüleim 16 év után váltak el,apám megcsalta.Attól még,hogy 10 éve együtt élnek/tek,nem biztos,hogy nem fog.De ha szeret,akkor tuti nem fog.
2011. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbb férfinak eszébe sem jut kilépni egy jól müködő kapcsolatból, de ettől még élvezi, hogy más nőknél is sikere van. Bár a 10 év semmire sem garancia. Én 16 év után váltam el, de a mostani párommal életem végéig együtt akarok maradni.

Jó tanács: Foglalt férfival soha ne kezdj komolyabb kapcsolatot, ha meg akarod magad kimélni a sok-sok fájdalomtól. Viszont ha te is csak szexre vágysz, akkor rajta.....

2011. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az csak egy dolog, hogy a kapcsolat 10 éves vagy annál több. Számtalan dolog miatt maradnak együtt párok, és sajnos ez nem a szeretet vagy szerelem.

Szóval nem biztos, hogy jól döntött, csak mert 10 éve egy párt alkotnak. Lehet, hogy nem működik a dolog, csak a megszokás, gyerekek, kényelem, anyagiak tartanak össze két embert.

Ezt valószínű, hogy te tudod. Én a kérdésből azt veszem le, hogy tetszik neked valaki, aki komoly kapcsolatban él, már hosszú ideje, és te vagy a harmadik szereplője a kapcsolatnak. És most őrlődsz, hogy belemenj-e a dologba vagy se.

Esetleg te a feleség vagy, és most jutott tudomásodra, hogy a férjed érdeklődik valaki iránt, és kétségbeestél, hogy most hogyan tovább.

Receptem egyik esetre sincs, de az biztos, hogy nem szerencsés helyzet az, ha az ember miatt megy szét egy kapcsolat. Szerintem abból nem lesz tartós együttlét.

2011. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!