Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás, és mit...

Mi lenne a megoldás, és mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Kozmetikus anyuka vagyok, egy 3 éves, és egy 9 hónapos kisfiúval. Már 3 hónapja elkezdtem dolgozni, sokszor délelőttől estig. Este érek be a házba, délutánig a szüleimmel vannak a fiúk, utána apával. Elfáradok, kimerülök, hajtok, a gyerekeimmel alig vagyok, apától meg ritkán kapok gyengédséget, és simogatást. Egész nap kedves vagyok a vendégekkel, maximumot nyújtom. a gyerekeimmel alig vagyok, este fáradtan meg elaludnék ülve, akkor pedig már nem tudom rendesen megszeretgetni őket. Ha szabad vagyok, a férjemnek majdnem könyörögnöm kell, hogy elvigyen vásárolni, vagy valahova, ahol kikapcsolódhatok. Nem érzem magam nőnek, nem kapok kedveskedést, figyelmet. Legszívesebben egyedül lennék, és nyugalmat akarok. Örömtelen az életem, mert hajtok, a családom mérföldekre van tőlem. A fiaim nem tudnak megszeretni rendesen, mert alig vagyok velük. Elfáradtam. Ennyi.
2011. júl. 6. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
és az apuka nem dolgozik?Mert ezt neki kellene csinálni amig pici a gyermek.
2011. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne dolgozz ennyit. Hagyd hamarabb abba munkát,és hétvégeken is maradj a családoddal.

Talán a férjed is elhanyagolva érzi magát -jogosan-,ha soha nem vagy otthon vele és a gyerekekkel.

Szervezd át az életedet,hogy jusson időd a családodra és a kikapcsolódásra is. Akkor a férjedtől és a gyerekektől is kapsz figyelmet,szeretetet.

2011. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!