Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb megoldás a...

Melyik a jobb megoldás a közöny vagy már tenni kell valamit az ügyben? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

A volt barátom megcsalt egy lánnyal. Lebukott, szakítottunk. 1 hónapig voltak együtt majd megcsalta azt a lányt is és most újabb barátnője van.

Akivel engem megcsalt elkezdett zaklatni. Először csak mocskolódó leveleket írogatott közösségi oldalakon. A lényege mindnek az volt, hogy én bosszúból ráuszítottam ezt a lányt akivel most együtt van, meg ilyen k_rva olyan r_banc vagyok és majd elkap megöl stb. Hozzáteszem semmit nem tudok exemről és semmilyen formában nem tartom vele a kapcsolatot. Tegnap este arra ébredtem, hogy dobálják a redőnyt. Olyan erővel, hogy apum ébresztettem fel és kiment akkor mondta elhúzott biciklivel valaki. Fél téglákkal dobálózott és több helyen beszakadt a redőny. Egyik levelére sem reagáltam amikor az utcán kiabált utánam arra sem, de ez már sok(k) volt!


2010. júl. 24. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jelentsd fel zaklatásért...ha elkapják, majd megkérdezik, hogy mi a helyzet beidézhetnek téged is és elmnodhatod aztán majd ő koppan nagyobbat.Vagy írjál neki hogy találkozzatok és beszéljetek egy kicsit és elmnodhatod neki hogy semmi közöd az ügyhöz, de ha ezt folytatja akkor perre megy a dolog...
2010. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg annak az idegbeteg lotyónak, hogy feljelented, ha továbbra is zaklat!

Ha ez előfordul tedd is meg.

Ne hagyd magad, mert még nagyobb bajod is eshet!

Az ilyen elborult elméjű nők kiszámíthatatlanok!

2010. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék a rendőrségre. Hozzáteszem: anyukád-apukád helyében
2010. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

ha csak voolt barát és más lánnyal van akk nem

csalt meg

2010. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer én is így jártam. egyik ismerős lány rámszállt, hogy én biztos a barátjára pályázom, msn-en zaklatott, csúnya üzeneteket írt és mindenkinek ezt terjesztette (teljesen alaptalan volt a dolog) én egyszerűen tudomást sem vettem róla, kitöröltem msn-ről és a közösségi oldalakról,sőőt a srácot is,megszakítottam velük minden kapcsolatot mert egyszerűen sértőnek éreztem még a meggyanúsítást is. ha belemész a csatározásba azzal csak rosszabb lesz. bár ha nem áll le a csaj, lehet hogy szóban eligazítanám és megmondanám neki, hogy feljelentem zaklatásért. talán akkor beijed és leáll.
2010. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
fel kell jelenteni és apudnak el kéne mennie a szüleihez, beszélni velük, hogy a lányuk miket írogat neked és mik történnek nálatok éjszaka - meg is kell mutatni a leveleket is
2010. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szüleim is erre hajlanak, hogy elmennek a lány családjához és elmondják a dolgokat, hátha azok le tudják állítani.
2010. júl. 24. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
felháborító, kis ribi és neki áll feljebb. jelentsd fel, manapság nem divat szülőre hallgatni :S
2010. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te ne reagálj a levelekre. A szüleid beszéljenek az ő szüleivel h ha még egy levél jön,vagy a éjszaka még egy akció lesz,feljelentik a léynt a rendprségen,


A leveleket tarsd meg,mert az bizonyíték

2010. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
A szuleid kellenne beszeljenek a lany szuleivel hogy hogyha nem allitsak le akkor feljelentitek,ha igy sem javul Irany a rendorseg!
2010. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!