Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a jobb megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb megoldás? Kölcsönözni a menyasszonyi ruhát, vagy megvásárolni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tényleg annyival drágább megvásárolni, mint kölcsönözni? Mert ha már férjhez megyek, akkor szeretném emlékbe nemcsak a cipőt, hanem a ruhát is... :)
2009. febr. 21. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a legjobb megoldas, ha megveszed a ruhat, aztan eladod egy kölcsönzöbe... anyagilag is ez a lagjobb... es azert megis csak egy olyan ruhad lenne, ami elötte nem volt mason....

Persze hogy szeretned megtartani emlekbe, de en biztos nem tennem, pedig gyüjtögetö vagyok :) megvenni es megtartani sokkal dragabb, bar termeszetesen ez ruha függö... mert vehetsz 40.000-ert, de kölcsönözhetsz is ennyiert.... a hatar meg termeszetesen a csillagos eg...

2009. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem lenne esküvőm, én biztos készíttetném a ruhám. Ugyanis nekem nem kéne rá semmilyen flancos csipke, meg gyöngy, meg virágocska, meg fodrocska. Egyedi ötletek alapján készíttetném el. Szerintem akkor sem lehetne sokkal drágább, mint ha mondjuk vennék, vagy kölcsönöznék egyet... Ha csak arra gondolok, hogy mennyibe került a bocskai ünneplő ruhám, amit a főiskolán készítettünk...


De szerintem mindkét megoldásban találhatsz anyagilag kedvezőbbet, vagy megterhelőbbet. :)

2009. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kölcsönöztem és nem bántam meg, mivel más országba költöztem az esküvő után, így nem tudtam volna magammal vinni. Hordani amúgy sem tudja többé az ember, csak ott állna a szekrényben és tönkremenne állásában, de biztos van, aki szeretné megtartani. Ha neked fontos, hogy külön meg legyen utána, megveheted, de természetesen az jóval drágább.
2009. febr. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vaterán, ott vannak nagyon szépek,és nem olyan drágák.
2009. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat /véleményeket. :D

Ahol nézegettem ruhákat, ott a kölcsönzési díj majdnem annyi volt, mint a vásárlás ára, szóval sztem a vásárlás mellett döntök. vagy varratok külön magamnak :D

2009. febr. 23. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Ázsiát is :) Szerintem is jobban jársz sajáttal:)
2009. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!