Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ütött már meg a férjed?

Ütött már meg a férjed?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi év házasság után?
2011. júl. 6. 23:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Bár csak élettársam van.2 éve vagyunk együtt,még nem ütött meg,de voltak agresszív kirohanásai.Nem vennék rá mérget,hogy később ne tenné meg.De akkor lapát.
2011. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Aznap szarna utoljára.
2011. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Niburta ***** válasza:
93%
A volt férjem igen, amikor kijelentettem, hogy válni akarok( 6 év után). Undorító! Aki a másikat megüti (teljesen mindegy milyen nemű), az az állatnál is rosszabb!
2011. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Férj vagyok. Nem is értem a kérdést... illetve értem, de ilyet elképzelni sem tudok. Soha nem tehet ilyet egy férfi, és soha nem tűrhet el ilyet egy nő. Ha megtörténik, azonnal lépj, erre nincs magyarázat. Szerintem...
2011. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Argloss ***** válasza:
100%

Egy normális férfi nem nagyon üt meg nőt. Bár láttam már olyat aki megérdemelte volna...

Ha már annyira nagyon bosszantó az asszony akkor esetleg a mellette lévő asztal vagy ajtó széttörése feszültséglevezetésre, de már az is extrém... Ha valaki a feleségét üti, akkor ott már nem sok értelme van az egésznek...

Mellesleg szerintem női oldalról sem elfogadható még egy pofon sem.

2011. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Volt már, hogy láttam rajta, hogy közel áll hozzá, meg is ijedtem... de inkább felkapta az asztalról a netbookját és hozzávágta a falhoz. Mondjuk az is elég rémisztő volt :)
2011. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor már nem lenne a férjem...
2011. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
10 éve élünk együtt de soha nem ütött meg,pedig néha az idegein táncolok..Mondta is,hogy inkább ordibáljunk egymással,de soha nem lenne képes megüti.Annál jobban szeret..Így mi előbb kikiabáljuk magunkat,majd békülésképpen jót szeretkezünk :)
2011. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is csak élettársam volt, 2 évig. Az első pofont nagyon megbánta, kb. 2 napig nem is beszéltünk, csak ami nagyon fontos volt. Elmondtam, hogy legközelebb fel is út, le is út.

Másodszor is eljátszotta, ennyi volt.

Egy botlás még megbocsájtható, de kettő már nem!

2011. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátom van, nem ütött meg még sosem. Itt olvastam egyszer egy apukáról, aki bevallotta, hogy megpofozta a nejét, mert az a földön rugdalta a pici gyereküket. Na, ilyen esetben megérdemli a nő a verést, más esetben nem.

Megmondtam a páromnak, ha én ilyen állatságra vetemednék, megüthet.

2011. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!