Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hűséges vagyok, de néha...

Hűséges vagyok, de néha hisztis és féltékeny. Mit gondolsz rólam?

Figyelt kérdés

Szerettem, tiszteltem a párom, sok mindent elnéztem neki, de volt ami kijött belőlem, és sajnos hiszti volt :/ Féltékenykedés is volt, mert túl sok a lány barátja, én pedig nem hiszek az ilyen "barátságokban". Azért, mert minden fiú barátom szerelmes volt belém .. (ráadásul utólag tudtam meg mindegyiktől).

Viszont soha nem lépnék félre, még a gondolata sem jutott eszembe. Mindig figyelmes voltam vele, a kedvében akartam járni és titokban az ő "igényeit" helyeztem magam elé, tehát nem voltam önző szerintem. Fiatalok vagyunk, mégis nem szórakozásból voltam vele, hanem komoly kapcsolatot szerettem volna vele kialakítani, de elhagyott :/


Mit gondolsz rólam így a leírottak alapján?

21/L


2011. júl. 7. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jó, hogy beláttad a féltékenységed tehette tönkre a kapcsolatotokat. Legalábbis közrejátszott valamiylen formában. Mindenkibe van féltékenység. Mindenkiben!!! Bennem is, pedig a pasim olyen helyen dolgozik (olajos, koszos, vasporos), ahol csak pasik vannak és csajozni se tudna mégis féltékeny voltam egyszer, mert elment órákra Istentudja hova. Aztán kiderült maszekolt valamit.

Csak tudni kell kordában tartani. Ha egy pasi megcsal annak vannak olyan jelei amik elgondolkodtatóak.

Pl.: Egy nővel sokat beszél (hetek óta) kedvesebb vele, mint a többi hölgy ismerőssel, elmegy valahova és idegen illatokkal tér haza, nem ér rá annyit a közös programokra.

Ha nem a megérzéseidre hanem az eszedre hallgatsz akkor kordában tudod tartani a féltékenységedet. Önuralom, agykontroll!

Az a pasi akit kifogsz és belédszeret, igazán szerencsésnek mondhatja majd magát a leírtak alapján.

Sok sikert!

22/N

2011. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hisztit a férfiak nem tolerálják. Uralkodnod kell magadon. Egyszer én is lerendeztem vele egy féltékenységi jelenetet és a végén elröhögtem magam, hogy lehetek ilyen szánalmas.

Majd megváltozol ha igazán akarsz.

2011. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik egy kis hisztit se bír eltűrni és emiatt szakít, az menjen is, biztos nem szeretett. Nem azt mondom, hogy lehetsz hisztis hárpia és valaki majd szeretni fog, de egy kis féltékenység meg hiszti még belefér, főleg ha megérdemli. Én se tudtam leszokni a hisztiről, féltékenységről 4 év alatt az exemmel. De tudod miért? Mert megérdemelte. Ő is folyton csajok közt volt, meg flörtölgetett, meg nélkülem járt szórakozni, nekem ez nem fért bele. Kerestem egy olyan pasit aki mellett nincs okom se hisztire, se féltékenységre.
2011. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsö válaszoló! Mintha rólam írtad volna :D

Az én férjem is ilyen helyen dolgozik férfiak között, nincsenek lánybarátai, néha mégis elengedek egy-egy sirámot. Ez nem igazi féltékenykedés, hanem ilyenek:

Ugye nem hagysz el? Ugye nem tetszik más? Mi van ha késöbb beleszeretsz valakibe, én meg mehetek a levesbe? stb. És ha nem túl meggyözöen válaszol, akkor azt hiszem, hogy hazudik.

De amúgy ezek azért jöttek elö, mert nem foglalkozik velem. Vagy a telefonját nyomogatja, vagy nincs itthon, vagy alszik.... Ha érezném, hogy szeret, nem lenne gond. Az utóbbi pár napban kedves volt velem és megszeretgetett (nagyon bújós vagyok), elö se jött belölem semmi ilyesmi.


Sajnos én azt mondom, hogy valahol mindennek oka van. A féltékenykedésnek is meg a kérdezgetésnek is. Valami hiányzik, valami nem olyan, mint amilyennek lennie kellene. Ha megtalálod mi az, és mindketten változtattok, nem lesz ebböl baj!:)

2011. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy valószínű tulságosan ragaszkodtál hozzá.

Ha mindig az ő igényeit-kívánságait helyezed előtérbe akkor egy idő után frusztrált leszel s hisztis s követelőző, amit nem szeretnek a férfiak általában. Féltékenykedni meg semmi értelme, akárhány haverinája legyen, azért van valaki veled, mert te kellesz neki, ha Mari kellene akkor Marival lenne, ha félsz, hogy megcsal... ha meg akar csalni akkor ha félsz, ha nem félsz megcsal, ezen nincs amit rágódni előre.

Következő kapcsolatodban próbáld meg lazábban venni az egészet. Gumikötélen kell tartani a férfiakat, nem láncon :)

2011. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!