Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes erre bármit is reagálni?

Érdemes erre bármit is reagálni?

Figyelt kérdés

Be kellett segítenem a férjemnek egy külföldi munkában, rajtunk kívül két kollégája is jött. A két férfi nem nádszál, legalább 130 kg mindegyikük.

Hazafelé megálltunk egy étteremben enni. Annyira jó volt a konyhájuk, hogy még a rosszullét határán is rendeltem tovább. Utána a kollégái célozgattak is, hogy én ettem meg az asztalnál a legnagyobb mennyiséget, még őket is túlettem. A kocsiban a férjem mosolygott, hogy egészségemre, én meg jó 24 órán át nem is voltam éhes.


Napokkal később mondta a férjem, hogy a kedves kollégáktól elindult a pletyka, hogy biztos bulimiás vagyok.

Ez persze baromság, 50 kg körül mozgok, odafigyelek a kajára, edzek, így belefér néhanapján egy kiadósabb étkezés - mivel nem mindennapos, így a súlyomat nem befolyásolja jelentősebben.

Mit csináljak? A munkahelyére amúgy nem járok be, most is külsős segítségként kerültem képbe. Hagyjam a fenébe?


2011. júl. 7. 15:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az a momentum kimaradt, hogy mivel hónap vége volt nálam, elszaladtam a mosdóba "csereügyletet bonyolítani", illetve pisilni, hogy ne később kelljen megállni. Értelemszerűen nem magyarázkodtam a kollégáknak, csak annyit mondtam, hogy kanyarodok egyet a mosdó felé, várjanak egy percet még.

Gondolom ebből rakták össze a nagyszerű elméletüket.

2011. júl. 7. 15:41
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút hagyd a fenébe! Ne foglalkozz velük, meg senkivel se, aki ilyeneket kitalál.
2011. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, ha védekezel, az lenne feltünö. igy meg elfelejtik, a férjed meg örül annak hogy jo étvágyad van:)) egészségedre..

szá

2011. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hagyd, ne foglalkozz ilyen butaságokkal, nem ér annyit.
2011. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A főnökei néha megkérnek külsős munkákra, így velük szoktam időnként találkozni, illetve a férjemet is elkezdték a kollégái (nem azok, akik ott voltak) ezzel piszkálni, sőt, már pszichiátereket ajánlgatnak, hogy vigyen el hozzájuk, mert evészavarom van... Nem kicsit bosszantó..
2011. júl. 7. 15:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csudába. Nem tartozol senkinek semmiféle magyarázattal és szerintem annyit sem ér a dolog, hogy reagálj rá valamit!
2011. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha neked nem számít mások véleménye és a férjedet is tudja az igazat és őt sem érdekli, hogy ki mit gondol, akkor felesleges "adni alájuk a lovat".


Ha érdekel és bánt a dolog, akkor beszéld meg a férjeddel, hogy hogyan tisztázd magad.

2011. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Valami miatt ez mégiscsak zavar téged! Más ezt alapból letojná.
2011. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék velük,mindenki azt hisz amit akar. Rólam azt terjesztik hogy anorex vagyok,mert nem tudok sokat enni,egyszerűen nem megy le a torkomon a sok étel.

Csak nevess rajta,énis azt teszem,pedig egy idő után bizony bosszantó tud lenni. :S

16L

2011. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze! Nem kell velük törődni. A párod is mosolygott rajta, nem igaz? Ha most felülsz erre a lóra, Isten mentsen téged attól, hogy seggre ess, remélem, érted. Ha te úgy érzed, hogy egészséges és fitt vagy, akkor eszel, amikor éhes vagy, és annyit mozogsz, amennyi neked jól esik, semmi probléma! Tudod, hogy élcelődni mindenki szokott, néhanapján talán Te is, csak az esetleg nem jut annak a személynek a fülébe, akiről szó volt. Szóval ebben a szellemben mosolyogj egyet a dolgon, és az igazán fontos dolgokra szentelj ennyi időt! :)
2011. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!