Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted fog még jelentkezni,...

Szerinted fog még jelentkezni, vagy szakított végleg?

Figyelt kérdés

(ex)barátom elment nyárra, 3 hónapra dolgozni. tavaly is így volt, akkor minden nap telefonáltunk 30-40percet, sms-ek, néha képeket is küldünk egymásnak. akkor még elég friss volt a kapcsolat, mondta hogy szeret, hiányzok, meg komoly kapcsolatot akar.

aztán hazajött és semmi nem valósult meg belőle, csak laza kapcsolat maradt.

ebből kifolyólag mondtam neki most mielőtt elment, hogy nem csinálom megint azt amit tavaly, élje az életét ott, én is itthon, ha hazajön majd meglátjuk mi lesz.

elment, de aztán írt, hívott párszor hogy hiányzok meg sokat gondol rám, de én csak annyit mondtam, hogy nem tudom hogy alakul ez a 3 hónap, majd ha hazajön lesz valami.

de azóta eltűnt, nem ír egyáltalán semmit.

gondoltam azért heti 1x rám ír még, de eltűnt.

most akkor végleg szakításnak vette ezt vagy előbukkanhat még? én 22 ő 38


2011. júl. 8. 09:40
1 2
 11/17 avieholic ***** válasza:
76%

Meg akar-e még majd dugni? Elég valószínű igen, tehát várhatod a hívását.

Akar-e veled komolyabb kapcsolatot? Ugyan... :)


Egy 40 éves faszinak egy 20 éves csaj csak a szexre kell. Legalábbis nagyon nagy százalékban. Arra viszont ameddig csak lehet, nem biztos, hogy sok ennyivel fiatalabb csajt össze tud szedni. De ha több kell, minthogy kúrogat egy faszi, akkor szinte biztos, hogy nem ő lesz a te embered.

2011. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

"mert nem igazán illünk össze, de lazább kapcsolatba jól elvagyunk. vagyis a szex terén. "

Nem szakított, ugyanis ez nem szerelem, ahol lehetne szakítani. Ezek után miért érdekel annyira? De igen, hiszen eddig is csak a szex tartott össze titeket, az ezután is össze fog. Szóval fog még írni, de inkább ne foglalkozz vele, és majd ha eljön az idő, keress egy barátot, akibe szerelmes vagy. Vagy barátnőt, még az is jobb ettől...

2011. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom hogy van gusztusod egy 38 évessel szexelni. PFÚJ.


19/L

2011. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32


a válaszod nagyon hasznos volt... fel is pontoztalak érte :)

2011. júl. 12. 20:12
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Még mindig nem jelentkezett?

Ha nem akkor szóljál nyugodtan én helyettesítem ha gondolod!:D


28/F

2011. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is fog jelentkezni amikor itthon lesz egy laza numerára, ha csak nem(!) addigra talál egy korban hozzáillő nőt akivel párkapcsolatot létesít mivel hogy 38.
2011. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj köszi drága vagy! XD
2011. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!