Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen mamám? Megbeszélni...

Miért ilyen mamám? Megbeszélni vele nem lehet mert rögtön azzal jön hogy miért utálom öcsémet . Egyáltalán nem utálom . Eleinte nem örültem neki de szeretem csak a testvérem .

Figyelt kérdés
Rokonom kérdezte hogy mi van a gitárommal? Mondtam hogy meg van még erre mamám mondja hogy eladja mondom nem adom el erre én nem szólok bele de már képes lenne eladatni mikor az az enyém én kaptam anyukám testvérétől . Tavaly meg azt mondta hogy adjam öcsémnek azt így is mindig az van hogy öcsémnek ami megtetszik azt viszi (nem velünk laknak apa elköltözött tőlünk és öcsém nem édes testvérem ) Mamám mindent nyom oda nekik főleg az én cuccaimat . Aztán meg jön azzal hogy irigy vagyok . Nem vagyok de azért ne ajándékozzon már mindent oda öcsémnek főleg hogy meg se kérdez . Anya vett egy medencét . Mamám öcsémnek adta mert neki kell .
2011. júl. 8. 15:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vlki segítsen mert már teljesen összetörtem egy senkinek érzem magam önbizalmam 0 .
2011. júl. 10. 16:14
 12/16 anonim válasza:
Anyukáddal milyen kapcsolatod van?O nem tudna beszélni mamáddal,hogy azért ne "nézzen le téged"?
2011. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mivel nem anyukám anyja ezért őt is sakkbam tartja mindig azt mondja neki hogy itt lehet .
2011. júl. 10. 20:03
 14/16 A kérdező kommentje:
örüljön
2011. júl. 10. 20:04
 15/16 A kérdező kommentje:
ma is egy locsoláson képes cirkuszolni .... mondtam hogy majd én meglocsolom a kertet erre ő végig ordított hogy zárjam már előtte meg azért hogy én itt is kihagytam meg így meg úgy aztán leültem odajött a kutya erre ő ne simogasd na akkor én szóltam hogy ne szólítgasson ezen aztán úgy felkapta a vizet hogy azt mondta úgy megütném hogy a bele is kijönne aztán ment befele kezében a törlőronggyal és azzal kezdett el csapkodni én meg mivel csak az volt ott magam elé vettem a vödröt erre az egyik rokonom mivel ő is ott volt mondta hogy rossz világ lesz rám ha elküldenek innen .
2011. júl. 10. 22:26
 16/16 anonim válasza:
Én is így vagyok a mamámmal. anyummal vele élünk. egyszerűen utálom, már családtagnak sem tekintem.
2013. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!