Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Hűséget fogadtam, nem vakságo...

"Hűséget fogadtam, nem vakságot". Mennyire értesz egyet ezzel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
24%

Az jutott eszembe, hogy azt sem fogadjuk, hogy megbénul a kezünk, úgyhogy ennyi erővel nyugodtan tapizhatunk is idegeneket. xD

Nem is olyan rosszak az ilyen mondások...

Némaságot sem fogadtam, úgyhogy nyugodtan udvarolhatok is másoknak. :)

2011. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
74%
Én egyetértek vele, csak azért ne essen ki a szeme, ha ott vagyok mellette..:D:D
2011. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%

Vágnám orrba, aki ezt a szállóigévé vált mondatot kitalálta. Annyi helyen olvasom már, hogy komolyan mondom, idegesít a többi hasonló ostoba szöveggel együtt.

Nem, nem értek ezzel egyet, mert tudom, hogy ez többet jelent, mint ártatlan bámészkodás. Ha egyszer van párom, tisztelem annyira, hogy nem bámulok másokat és nem csorgatom a nyálam más után. Számomra ez a mondat a tisztelet hiányát jelenti. Nem láncolom magamhoz a másikat, nem féltékenykedek, de én tartom magam mindahhoz, amit egy igazi kapcsolat jelent. Szeretet, hűség, bizalom, tisztelet.

2011. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen.

De hasonló: mindegy hol éhezik meg, csak otthon vacsorázon. :)

2011. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%

Azzal értek egyet, hogy mindenki úgy él a párjával, ahogy az nekik jó és azt teszik meg, ami nekik belefér úgy, hogy nem bántják meg a másikat.

Mi nem a fenti mondás szerint élünk, nekünk ez nem fér bele. Én a három év alatt egyszer sem éreztem kísértést, hogy valakit megbámulja, hogy hű, de jól néz ki.

De nem vagyunk egyformák, a lényeg, hogy szeressük és tiszteljük a másikat és a másik is érezze ezt.

2011. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%
Hűha, látom, valakinek nagyon fájt, hogy azt írtam, nem forgolódok mások után a párom kezét fogva! Gondolom az ő párja ezt teszi. De hát mit tehetek én arról, hogy én nem szorulok rá, hogy másokat megnézzek? xDDD Meg aztán nem is érdekelnek mások. Igen, van ilyen is, bármennyire is nem illik bele egyesek egysíkú világképébe. :)
2011. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%

felőlem nézegethet más nőket. ha nem vagyok ott.

tudom magamról, hogy nem vagyok egy nagy eresztés :) mondjuk neki valamiért mégis tetszem :)


én mondjuk nem bámulok meg minden hapsit, de ha egy jobb darab szembejön, akkor azért megnézem magamnak. és ennyi. nem álmodozok, nem filózok, h biztos jobb a páromnál.

persze ugyanígy csak akkor csinálom ezt, ha nincs velem.

iszonyat nagy tiszteletlenség úgy gúvasztani a szemünket, h közben a párunk kezét fogjuk...

2011. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 napietus ***** válasza:
26%
abszolút így van. jól néznénk ki, ha már nézni sem lehetne...
2011. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

Féloff, egy vicces sztorival szállnék be.

A férjem eszrevette, hogy időnként a kocsiban hirtelen megfordulok, vagy nagyon bámulok kifelé a pirosnál. Úriember, nem szólt. Néhány héttel később (erről semmit se tudtam addig) röhögve mesélte, hogy megfejtette a rejtélyt. Először bosszankodott, hogy ennyire nyilvánvalóan nézek meg pasikat. Aztán feltűnt neki, hogy nőket is. Sőt, idős néniket is... Próbált közös pontot találni, mert így már fura volt. Meglett: mindegyikük kezében póráz volt.

Akkor rakta össze, hogy nem az embereket nézem, hanem annyira kutyab.zi vagyok, hogy minden szembejövő kutyát megnézek - néha pasi sétáltatta, bár nekem ez kevésbé tűnt fel. Az egyikre különösen morcos volt, amíg ezt nem rakta össze, mert a srácnak egy gyönyörű Staffordshire van, valahol a közelben lakhatnak, így gyakran forogtam a kutya után :)


A másik: szoktunk azzal viccelődni, hogy ha nem viselkedik jól, beújítok egy nagy méretekkel rendelkező feketét, de minimum fél méteres pajszerral.

Egyszer egy plázában sétáltunk, férjem majdnem hasra esett, annyira hátrafordult. Néztem arrafelé, igazán kiemelkedő külsejű hölgyet pont nem láttam, így értetlenül néztem, hogy mi volt ennyire érdekes.

Férjem:

- Láttad???

- Mit...?

- Nem láttad??

- MIT??

- Azt a néger fickót!! Láttad mekkora csomagja volt??


Most már azzal piszkálom, hogy látens búza, mert nekem még a fekete fickó se tűnt fel, nemhogy a csomagja :)

Pedig szoktam nézelődni, de akkor pont egy kirakatot lestem, nem az embereket.

2011. júl. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Én is teljes mértékben NEM értek ezzel a kijelentéssel egyet. Kíváncsi voltam hányan vannak még így. Valaki írta, hogy "mindenki úgy él a párjával, ahogy az nekik jó és azt teszik meg, ami nekik belefér úgy, hogy nem bántják meg a másikat"... Ezzel teljes mértékben egyetértek és mivel én sem mondom meg senkinek, hogy hogyan kezelje a kapcsolatát, ezért én is ezt várom el másoktól. Mi sem egymás mellett, sem egymás nélkül nem szoktunk senki után bámészkodni. És ebben teljesen biztos vagyok. Lehet, hogy a mi értékrendjeink sokaknak túl szigorú lenne, de nekünk ez a normális és ez felel meg. Nagyon hasonlóan gondolkodunk és sokmindenről ugyanaz a véleményünk. Nem is tudok a páromon kívül másra igazi férfiként tekinteni és neki is csak én számítok teljesrangú nőnek. Az a fontos, hogy mindkét fél egyet értsen és akkor nincs ezekből probléma és veszekedés.

Én is csak leírtam a véleményem, ahogy Ti, ezzel kapcsolatban nem szeretnék veszekedni és nem kérek bántó hozzászólásokat.

A válaszokat pedig köszönöm :)

2011. júl. 9. 07:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!