Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Hűséget fogadtam, nem vakságo...

"Hűséget fogadtam, nem vakságot". Mennyire értesz egyet ezzel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

Egyet értek.Van szemem,ha meglátok egy jó pasit megnézem,értem ezalatt hogy nem fordulok el vagy nem csukom be a szemem.Nem fordulok utánna nem bámulom,nem teszek rá megjegyzést.Egyszerüen csak megjegyzem magamban hogy jol néz ki,ugyaugy mint ha meglatok egy szép kirakatot vagy bármit.

A párom is észreveszi ha egy szép nőt lát,vagyis gondolom hogy azért ő is látja ha egy bombázó jön velünk szembe.

2011. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek. Férjem eddig is szokott flörtölgetni más lányokkal, de engem nem zavar. Tudom, hogy engem szeret, hozzám jön haza, a kacérkodáson kívül meg más nem történik. Én most kezdem úgy érezni, hogy nekem is hiányzik a flörtölgetés. De attól még őt szeretem. Sőt szerintem az is jó mondás, hogy "amiről nem tudok/tudsz, az nem fáj". Tehát ha ő mondjuk a munkahelyén beszélget más lányokkal, és nekem nem számol be róla, az engem nem zavar, fordítva őt se.
2011. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
Én is egyetértek ezzel.
2011. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
69%

semennyire. egyetértek azzal, aki azt mondta, hogy orrba vágná aki ezt kitalálta.

F/19

2011. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
80%

Hát az ember megnézi azt ami szép. A szép nőket is megnézem. Szerintem a tisztelet nem itt kezdődik vagy végződik. Aki erre ugrik az nem egészséges szerintem...de ez csak egy VÉLEMÉNY.

Üdv, 22N

2011. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
Egyátalán nem értek egyet ezzel a mondással!
2011. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%

Sok férfinak igenis elég nehéz hűségesnek lenni!Azok, mert szeretik a párjukat, de nehéz, és ha az ilyenektől még mi csajok, lányok, asszonyok, azt is el vesszük, hogy nézelődjenek, akkor már végleg menekülni akarnak.

Amíg a párom nézelődik nem zavar, én is szoktam.Férfi vadászösztönt valahogy ki kell élniük a kedves úriembereknek!!

2011. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem örülnék, ha a feleségem annyira féltékeny lenne, hogy más nőre rá sem nézhetnék.

Amúgy megértem azokat, akik annyira jó kapcsolatban élnek, hogy ez fel sem merül náluk, így nem értenek egyet a mondással.

Ha valaki félre akar lépni, az nem az utcai bámulással kezdődik, hanem ismerősi, baráti, munkahelyi körben kezd közeli viszont kiépíteni valakivel, akik sok esetben tök átlagos nő, aki után amúgy nem fordulna meg a férfi.

2011. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy sosem fogom megérteni, hogy miért kell lepontozni azt, akinek más a véleménye. Hiszen ez csak egy VÉLEMÉNY. Sokatokkal nem értettem egyet, de mégsem pontoztam le senkit. Nagyon feltudnak zaklatni a jogtalan lepontozások...
2011. júl. 12. 17:49
 30/31 NAGY VIKTOR válasza:
0%
Aki ide azt írta nőként, hogy megnézi a faszikat, az egy erkölcstelen büdös kvafatty, szedjétek már össze magatokat. NE csak gyengék legyetek, hanem a gyengébbik nem.
2015. aug. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!